sobota, 23 stycznia 2016

NIE UTOŻSAMIAM SIĘ Z WAMI DURNIE I BARANY Z ...KOMITETU OBRONY DEMOKRACJI !!!

23 stycznia 2016 roku

Dziś w kilku miastach Polski zorganizowano protesty przeciwko PiS i obecnemu rządowi w naszej Ojczyźnie!

TRZEBA BYĆ SKOŃCZONYM DURNIEM I KRETYNEM - ABY DAĆ SIĘ WCIĄGNĄĆ W TE PROTESTY KTÓRE JAK WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW DOSKONALE WIE SA ORGANIZOWANE PRZEZ PO - LITYCZNE ŚWINIE ODRZUCONE OD KORYTA PO OSTATNICH WYBORACH PARLAMENTARNYCH W POLSCE!

Gdzie byliście barany, gdy okradano nasza Polskę w latach 2008-2015 ...gdy niszczono ludzi, pozbawiano ich godności i honoru...wyrzucano z pracy...zmuszano do wyjazdu z kraju za pracą?!!!

Popatrzcie sobie poniżej na owe transparenty z napisami : ,,MY NARÓD..." ...popatrzcie na te twarze PAJACÓW DAJĄCYCH SIĘ POCIĄGAĆ ZA SZNURECZKI... politycznym cwaniakom!!!

Uczestnicy demonstracji KOD przed Kancelarią Premiera /Jacek Turczyk /PAP

Manifestacja KOD /Jan Graczyński /PAP

Ciekawi mnie fakt,czy ten młody człowiek A MÓJ RODAK wie co zrobiła w ostatnich latach ta banda złodziei z zdrajców Polski z Platformy Obywatelskiej - konkretnie w sprawie uzbrojenia (broni, amunicji itp!) polskiej armii!!!

A WIECIE CO ZROBIONO???!

TYLKO W 2014 ROKU Agencja Mienia Wojskowego w Polsce pozbyła się aż 25 tysięcy karabinów typu Kałąsznikow, oraz 16 tysięcy pistoletów typu P-64!!!

W LATACH 2008 - 2014 owa agencja za sprzedane mienie wojskowe uzyskała kwotę około 316 mln złotych...a sprzedawała je głównie prywatnym podmiotom!

Wyobraźcie sobie : ...sprzedano  ponad 400 pojazdów opancerzonych...24 statki powietrzne i 9 okrętów !!!!

A ja pytam retorycznie owych idiotów z Komitetu jakoby ,,OBRONY DEMOKRACJI" :

JAK MYŚLICIE BARANY ...CO W ZAMIAN ZA TEN SPRZEDANY SPRZĘT UZBROJENIE PLATFUSY OBYWATELSKIE KUPILI NOWEGO DO ARMII POLSKIEJ??!

Sprawą yego skandali zajmuje się obecnie specjalny AUDYT który ma wyjaśnić ...komu zależało na CICHUTKIM ROZBRAJANIU POLSKI !
Demonstracje KOD /Przemek Świderski /East News

Patrząc na tego gościa trzymającego ów transparent i na te jego czarne rękawiczki ...zastanawiam się NAD WYRAZEM JEGO GĘBY  przypominającej szefa kryminalistów z Zakładu Karnego...więc SKĄD się biorą takie typy na owych protestach KOD- u??!

Polacy już mówią coraz głośniej,iż pieniądze dla tego typu ,,OBROŃCÓW" (sic!!!) jakoby demokracji  płyną do Polski z Niemiec...


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk