sobota, 5 lipca 2014

ZA CHWILĘ ZGINIE WIELU, WIELU LUDZI.....05 lipca 2014 roku


Dzisiaj w sobotę 05 lipca 2014 roku granicę Polski z Ukrainą przekroczył TRANSPORT SPECJALNY ...6 TYSIĘCY WOJSKOWYCH HEŁMÓW ORAZ 2 TYSIĄCE KAMIZELEK KULOODPORNYCH na potrzeby obronne Ukrainy !!!!!!!!!!!!!

Od kilku tygodni na naszej granicy – tysiące zestawów HEŁM WOJSKOWY plus KAMIZELKA KULOODPORNA powędrowało na Ukrainę dzięki ,,MRÓWKOM,, gdyż zgodnie z polskim prawem JEDEN TAKI ZESTAW może każdy obywatel przewieźć przez granicę Polsko-ukraińską NA ,,POTRZEBY WŁASNE,, !!!!

Z GODZINY NA GODZINĘ SYTUACJA MILITARNA POMIĘDZY ROSJĄ JAKO NAPASTNIKIEM A UKRAINĄ JAKO OBROŃCĄ STAJE SIĘ BARDZO NAPIĘTA ….

Dla tych którzy nie są zbyt zorientowani dodam, że POLSKA DOSTARCZYŁA OSTATNIO LITWIE SUPER BROŃ PRODUKCJI POLSKIEJ – do zwalczania celów na niskiej i dalekiej wysokości, którą profesjonaliści określają = WYCELUJ...NACIŚNIJ SPUST I ...ZAPOMNIJ !!!!
Resztę zrobi sam ...POCISK o nazwie ,,GROM,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samoloty...helikoptery … od kilkudziesięciu metrów do kilku kilometrów nad ziemią MAJĄ OSTATNIE SEKUNDY NA PODZIWIANIE OKOLICY Z GÓRY ........!!!!

A tak na marginesie ….pomimo tego DZIADOSTWA jaki reprezentuje sobą rząd Platformy Obywatelskiej w Polsce – to muszę Wam powiedzieć, że ….POLACY WYMYŚLILI OSTATNIO WIELE BARDZO CIEKAWEJ BRONI, KTÓRA OBECNIE JEST TESTOWANA W RÓŻNY SPOSÓB , a jak wiadomo każdy jest dobry.... byleby tylko zmierzał do CELU !!!!!!

Niebawem podam kilka detali na www.pigipedia.blogspot.com BO JEST SIĘ CZYM POCHWALIĆ a wiedzę w tej materii mam dość obszerną ….hobby!!!!!!!!!!!!!

PRAGNĘ NINIEJSZYM OFICJALNIE OZNAJMIĆ CZYTELNIKOM MOJEGO BLOGA NA CAŁYM ŚWIECIE ; NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ, OSZUKAĆ BAJECZKAMI O TYM, ŻE WOJNA NA UKRAINIE JEST ZWIĄZANA JAKOBY Z TROSKĄ FEDERACJI ROSYJSKIEJ O SWOICH ROSYJSKOJĘZYCZNYCH OBYWATELI NA UKRAINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

TO MEGA ŚCIEMA I POSPOLITYM GŁUPKIEM JEST TEN KTO WIERZY W TAKIE PODSTĘPNE, KŁAMLIWE  HISTORYJKI..... zaś niebawem SPECJALNIE DLA WAS moja analiza i dowody OPARTE NA FAKTACH (!!!!) w tej akurat kwestii , a mówiące CO JEST TAK NAPRAWDĘ CELEM INWAZJI ROSJAN NA UKRAINĘ W 2014 ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Będziecie bardzo zaskoczeni – a jednocześnie bardziej uświadomieni w tej wojnie rosyjsko-ukraińskiej !!!

W TEJ CHWILI NA OSTATECZNY ROZKAZ INWAZJI NA CAŁA UKRAINĘ .....a nie tylko KRYM CZEKA UZBROJONYCH KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ŻOŁNIERZY ROSYJSKICH, zaś zapewnienia o wycofywaniu wojsk ze strony rosyjskiej okazały się JAK ZWYKLE ICH TAKTYCZNĄ ŚCIEMĄ !!!!

W TEJ CHWILI =tylko na granicy z Donbasem DZIŚ 05 LIPCA 2014 ROKU stacjonuje około 20 tysięcy żołnierzy rosyjskich, 100 sztuk czołgów i 1.200 sztuk transporterów opancerzonych, 300 dział, 170 samolotów i 98 sztuk śmigłowców bojowych...

NA SAMYM KRYMIE ROSJA SKONCENTROWAŁA NA DZIEŃ DZISIEJSZY AŻ   22 TYSIĄCE SWYCH ŻOŁNIERZY, 30 CZOŁGÓW, 300 TRANSPORTERÓW OPANCERZONYCH, 32 SAMOLOTY I 55 SZTUK ŚMIGŁOWCÓW BOJOWYCH!!!!!!

TUŻ OBOK NASZEJ ,,WAKACYJNEJ,, POLSKI ….NA UKRADZIONYCH NAM TERENACH DAWNEJ RZECZYPOSPOLITEJ (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) NA BIAŁORUSI - CZEKA W GOTOWOŚCI BOJOWEJ KILKA TYSIĘCY WOJSK ROSYJSKICH PRZY GRANICY Z UKRAINĄ plus 30 czołgów rosyjskich, , 120 transporterów opancerzonych, 40 dział , już 41 samolotów i 20 śmigłowców !!!!!!

W graniczącym z Ukraina NADDNIESTRZU stacjonuje dodatkowo około 3 tysięcy żołnierzy rosyjskich i 30 transporterów opancerzonych !!!!!!!!!!!!!

ŻEBY BYŁO JESZCZE CIEKAWIEJ ….W TEJ CHWILI , W DOŚĆ POUFNEJ MISJI PEWNO PAŃSTWO UNII EUROPEJSKIEJ o nazwie ….FRANCJA (!!!!!!) jest szkolonych na jej terytorium aż 400 żołnierzy federacji rosyjskiej (...ciekawe czy mają zapewnioną rozrywkę ze strony francuskich prostytutek W RAMACH KOSZTÓW TEGO  SZKOLENIA ….sic!!!!)


A wiecie CZEGO SIĘ SZKOLĄ ???!

OBSŁUGI DZIAŁANIA ,,HELIKOPTEROWCÓW,, jakie w kilku egzemplarzach sprzedała FRANCJA dla ROSJAN !!!

To super nowoczesny sprzęt wojskowy....KTÓRYM CO JEST BARDZO PRAWDOPODOBNE ZOSTANIE ZAATAKOWANA UKRAINA ....LUB NIEBAWEM  INNE PAŃSTWO BAŁTYCKIE, NA PRZYKŁAD NASZA POLSKA  !!!!

OT!!!!! KUREWSKIE ŻABOJADY  ….jak zapewne powiedziałby siarczyście klnący nie jeden z OSZOŁOMÓW Platformy Obywatelskiej nagranych ostatnio w Warszawie   przez NASZYCH BOHATERSKICH KELNERÓW RZECZYPOSPOLITEJ nie tylko w restauracji ,,Sowa & przyjaciele,,, (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Piszę jak jest....
Krzysztof Kowalczyk