niedziela, 20 kwietnia 2014

WARTO PAMIĘTAĆ O TYM, NAWET W ŚWIĘTA WIELKANOCNE...


20 kwietnia 2014 rokuZaczęły się w Polsce najpiękniejsze Święta Wielkanocne , których urok potęguje na dodatek cudowna WIOSNA i miliony kwitnących kwiatów!


To dla POLSKICH TRADYCJI I TEGO NARODOWEGO KLIMATU ŚWIĄT mnóstwo Polaków pracujących poza granicami NASZEJ WSPÓLNEJ POLSKI – przyjechało wręcz na chwileczkę, aby świętować wspólnie z bliskimi...


Osobiście miałem okazję, z czego oczywiście jako Polakowi w kraju chrześcijańskim przystoi być DUMNYM (!!!) - widzieć w kościele ku nie ukrywam dużemu zaskoczeniu na PLUS, aż tak ogromną ilość ...MŁÓDYCH LUDZI, którzy z całymi rodzinami potrafią znaleźć i ten czas dla Boga w Świątyni.

MŁODYCH POLAKÓW nie zepsutych karłowatością mody Unii Europejskiej i promowaniem
,,luzackiego,, sposobu życia, pozbawionego narodowych tradycji i obrzędów ….


TO SUPER widzieć w takim jednym miejscu – czasem CZTERY A NAWET PIĘĆ POKOLEŃ danej rodziny (...bo najmłodsze w wózkach dziecięcych!) i uczestniczyć we mszy


Oczywiście jak to w Polsce – ŚWIĘTOWANIE jest czasem biesiad, ucztowania, wspólnych odwiedzin!


JEST W TYM WSZYSTKIM ,,COŚ,, - O CZYM WIĘKSZOŚĆ Z NASNIE MYŚLI,  NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY, IŻ W DANEJ CHWILI LOS MOŻE SPRAWIĆ ŻE NAWET TAK PIĘKNE ŚWIĘTA JAK TE CZASU ,,WIELKIEJ NOCY,, MOGĄ ZAMIENIĆ SIĘ DLA NAS LUB BLISKICH W ...KOSZMAR POLSKIEJ CODZIENNOŚCI !!!!


I właśnie o tym piszę poniżej, abyście mieli tego ŚWIADOMOŚĆ...a WIEDZĘ przede wszystkim !Tym ,,CZYMŚ,, jest wystąpienie trudnej oczywiście do jakiegokolwiek przewidzenia sytuacji,
gdy NAGLE ...możemy potrzebować POMOCY MEDYCZNEJ w dzisiejszej Polsce !!!


Zasłabnie ktoś nam bliski...nagle zachoruje...odnowi się stary uraz ...nastąpi wypadek... itd. itp.


CÓŻ WÓWCZAS POCZĄĆ ??! ...SZUKAMY POMOCY PO SZPITALACH, U LEKARZY...

SZUKAMY CZASAMI ZDESPEROWANI TAK ZWANYCH ,,ZNAJOMOŚCI,, POŚRÓD ,,SWOICH,, DOKTORÓW – ABY JAK NAJSZYBCIEJ POMÓC OSOBIE POTRZEBUJĄCEJ POMOCY !!!Jest w Polsce pośród wielu CZARNYCH DOWCIPÓW i taki :WYMIEŃ JAKIE SĄ TRZY RODZAJE ,,BIAŁĘJ ŚMIERCI,, W POLSCE ???!


ODPOWIEDŹ jest następująca : SÓL …. CUKIER.....i SŁUŻBA ZDROWIA ( zawsze obrana w białe stroje! )No i właśnie na temat ,,SŁUŻBY ZDROWIA,, w Polsce A SZCZEGÓLNIE SYSTEMU LECZENIA - dowiedziałem się WCZORAJ kolejnych bardzo złych rzeczy!


OCZYWIŚCIE NIE POCHWALI SIĘ TYM PO-LITYCZNY ,,CHWALIPIĘTA,, PREMIER DONALD TUSK....itp!!!!Otóż moi Rodacy ...MAMY JUŻ 2014 ROKU A POLSKI SYSTEM LECZENIA według rankingu Europejskiego Konsumenckiego Indeksu Zdrowia - ulokowany został wśród 34 krajów EUROPY …..na 31 miejscu !!!!!!!!!!GORZEJ niż POLACY MAJĄ ,,TYLKO,, ...RUMUNI, ŁOTYSZE,SERBOWIE !!!!!

A jak myślicie ...KTO DOPROWADZIŁ W NASZEJ POLSCE OSTATNIEJ JUŻ PRAWIE DEKADY AŻ DO TAKIEJ TRAGICZNEJ ZAPAŚCI I ,,OCHRONY ZDROWIA,, POLAKÓW ???!


DOPROWADZIŁA DO TEGO POLITYKA NIEUDACZNIKÓW...LENI...SNOBÓW... I KARIEROWICZÓW, KTÓRZY WAS NON STOP OSZUKUJĄ OBIECANKAMI !!!!


DOPROWADZIŁĄ DO TEGO KOALICJA OBECNEGO RZĄDU ; PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO !!!!!

Ilu Polaków macie na sumieniu …..?????!


Piszę o tym nawet W TAK WIELKIE ŚWIĘTA WIELKANOCNE , abyście byli świadomi tego,
że na www.pigipedia.blogspot.com TAK, ale niestety NIE powie Wam o tym np.; rzecznik prasowy Ministra Zdrowia albo Premier Donald Tusk – co powiedział podczas konferencji prezentującej owe powyższe wyniki rankingu badań, ich kierownik Arne Bjornberg !


A powiedział : (cyt) ,, POLSKA OPIEKA ZDROWOTNA POZOSTAJE CORAZ BARDZIEJ W TYLE, ZAŚ JEJ PROBLEMY WYDAJĄ SIĘ CZASEM POGŁĘBIAĆ!!!!


ŚMIERTELNOŚĆ Z POWODU CHORÓB NOWOTWOROWYCH W POLSCE NALEŻY DO NAJWYŻSZYCH W EUROPIE !!!!!!!!!!


DZIEJE SIĘ TAK MIMO WZRASTAJĄCYCH NAKŁADÓW NA OPIEKĘ ZDROWOTNĄ,,


A czy wiecie ILE Polska przeznacza na ową ,,opiekę medyczną,, ???!


Zapewne w to nie uwierzycie, ale TO FAKT ; NA LECZENIE JEDNEGO POLAKA W CI ĄGU ROKU PRZEZNACZA SIĘ W POLSCE ,,ŚREDNIO,, KWOTĘ .....1 TYSIĄCA EURO !!!!!


Gdzie są TOPIONE aż takie środki skoro w NASZEJ WSPÓŁNEJ WIELOMILIONOWEJ POLSCE mamy jak sami zresztą widzimy aż taki ...MEDYCZNY OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY ????!PAMIĘTAJCIE więc ;

ZDROWY TRYB ŻYCIA ; OWOCE + CZYNNIE UPRAWIANY SPORT ( np.;jazda rowerem,biegi,spacery itp. ) = TO WASZE ZDROWIE I WASZYCH BLISKICH !!!!

A jeśli LOS sprawi,że będziecie zmuszeni szukać akurat TAKIEJ ,,POMOCY MEDYCZNEJ,,
(...aczkolwiek są naprawdę pozytywne WYJĄTKI od tej reguły !!!) - to sami czego Wam nie życzę 
przekonacie się ..JAKIM ZŁODZIEJSTWEM JEST POLSKI SYSTEM UBEZPIECZEŃ ZDROWOTNYCH czego już narodowym symbolem jest : ZUS !!!

Szacunki przewidują,iż ...ZBANKRUTUJE ON ZA MAX.5 LAT, a ja DZIŚ pytam ; DLACZEGO GO NIE DOBIĆ JUŻ TERAZ I STWORZYĆ ZUPEŁNIE COŚ ZDROWEGO W POLSCE ???!

SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE ….TO RELIKT KOMUNY !!!

TO SYSTEM WINNY ŚMIERCI SETEK TYSIĘCY POLAKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio pisemnie poprosiłem w imieniu bardzo bliskiej mi osoby o możliwość REHABILITACJI
a gdy nawet po miesiącu nikomu z owej ,,SŁUŻBY ,, zdrowia nie raczyło się udzielić mi odpowiedzi usłyszałem w telefonie odpowiedź :PROSZĘ ZADZWONIĆ ZA ...TRZY LATA !!!!

Za trzy lata ...w 2017 roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolejka ...chorych i potrzebujących POMOCY medycznej !!!!!!

WARTO jest mi tu dodać na zakończenie, iż w większości są to POLACY, KTÓRZY TERAZ MUSZĄ CZEKAĆ (...na śmierć !!!!) TYLKO DLATEGO,ŻE NAIWNIE I OBOWIĄZKOWO PŁACILI CAŁE ŻYCIE SKŁADKI UBEZPIECZENIOWE DO ZUS - WIERZĄC, ŻE GDY BĘDĄ POTRZEBOWALI KIEDYŚ POMOCY NIKT ICH NIE ZOSTAWI ...NA PASTWĘ POLITYCZNYCH OBIECANEK-CACANEK !!!!!!

NA ŚMIERĆ ….............!!!!!!!


PROBLEM ten doświadczam osobiście i w mojej Rodzinie więc może się Wam wydać bardzo dziwne to co teraz poniżej napiszę , ale …JEŚLI JAKO MOI RODACY=POLACY , BĘDZIECIE NADAL DAWAĆ SIĘ TAK OSZUKIWAĆ I CZYNNIE GŁOSOWAĆ NA TYCH KTÓRZY TAK TRAGICZNIE ,,RZĄDZĄ,, NASZĄ POLSKĄ DOPROWADZAJĄC WRĘCZ DO AGONII NASZ POLSKI NARÓD – TO ZACZNIJCIE LEPIEJ KOCHAĆ HITLERA,STALINA, GOEBELSA I TEGO TYPU KANALIE, GDYŻ WSZYSCY ONI RAZEM WZIĘCI TO NIC W PORÓWNANIU Z TYM ….DO CZEGO DOPROWADZONO BEZKARNIE NASZĄ OJCZYZNĘ CHOCIAŻBY W ,,OPIECE MEDYCZNEJ,, PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ !!!!!!!Piszę jak jest....

Krzysztof Kowalczyk

PS.Obecny MINISTER ZDROWIA Bartosz Arłukowicz pochodzi z ...mojego NADMORSKIEGO powiatu !!!! (sic !!!!!!!!!!!!!!!!!!)