środa, 30 kwietnia 2014

CIĄG DALSZY NIEMIECKIEJ ,,UKŁADANKI,, W PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ !!!30 kwietnia 2014 rokuCoraz bardziej rozgrzewa Polaków KOLEJNY ELEMENT TEJ SKANDALICZNEJ  UKŁADANKI związany z premierem Tuskiem i cała PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ !


DZIADEK Z WEHRAMCHTU już wiemy....KOLENDY PO NIEMIECKU W RODZINNYM DOMU -przyznał osobiście Tusk w radio ...a co teraz z tą kasą z Niemiec na jego partię, o której PUBLICZNIE OPOWIADA Piskorski ??!


TO ZBYT ŚMIERDZĄCY TEMAT ABY DO TEGO SIĘ PRZYZNAĆ ???!


Najważniejsze w tym wszystkim jest ….ZA CO BYŁA OWA KASA OD NIEMCÓW PREMIERZE ?????!!!

Osobiście pozostaję w nadziei, że niebawem naród polski o tym się dowie …

Dziennikarze - jak znam życie nie odpuszczą teraz w węszeniu i szukaniu więcej info DLA POLAKÓW  w sprawie niby  ,,pożyczki,, z Niemiec dla partii matki Donalda Tuska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GDYBY POLSKA BYŁA DEMOKRATYCZNYM KRAJEM (….sic!!!! - tak jak rozgłaszają to wszem i wobec politycy!!!!) - wówczas Tusk jako urzędujący premier państwa powinien błyskawicznie wyjaśnić ….CUCHNĄCE JAK WIDAĆ Z DALEKA OKOLICZNOŚCI TEJ SPRAWY !!!

A ten … sielanka, i totalna olewka Polaków!!!
PROPONUJE więc ...PILNĄ DYMISJĘ w myśl ...,,kończ Waść wstydu oszczędź !!!

WARTO ABYŚMY PAMIĘTALI O TYM, ŻE OWA KASA OD NIEMCÓW ZDANIEM PISKORSKIEGO BYŁA Z PARTII CDU, A JEJ SZEFEM BYŁ ...KANCLERZ NIEMIEC HELMUT KOHL!!!

Ten sam, który RÓWNIEŻ ,,wpadł,, z nielegalnymi wpłatami na jego partię polityczną i choć był Kanclerzem ...DOSTAŁ POLITYCZNEGO KOPA OD SPOŁECZNOŚCI NIEMIECKIEJ !

Wyautowali go jak zwykłego harcerzyka- krętacza ...A DONALD TUSK ma się mieć u nas PO-litycznym  ,,SUPERMENEM,, ??!


DLACZEGO TEN FACET W MOIM KRAJU NIE WYJAŚNI NAM POLAKOM W DETALACH WSZELKIE NIEJASNOŚCI ZWIĄZANE ZE SPRAWĄ OWEJ NIEMIECKIEJ KASY....?????????!

DLACZEGO NIE POZWIE DO SĄDU PISKORSKIEGO O NARUSZENIE JEGO DÓBR OSOBISTYCH , SKORO JAKOBY JEST TO NIEPRAWDA ???!


ODPOWIEDŹ DRODZY POLACY ...SAMA SIĘ NASUWA NA USTA !!!


Coś tu śmierdzi....A KRĘTACZ KRĘTACZEM POGANIA !!!


A SKORO TAK SIĘ TRAKTUJE POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO TO ZDRAJCĄ OJCZYZNY BĘDZIE TERAZ  KAŻDY TEN POLAK, KTÓRY ODDA CHOCIAŻBY JEDEN GŁOS NA JAKIEGOKOLWIEK REPREZENTANTA KRĘTACZY Z  PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W JAKICHKOLWIEK PRZYSZŁYCH WYBORACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TAK ! TAK ! ZDRAJCĄ NASZEJ  RZECZYPOSPOLITEJ !!!!!

Dziś są ludzie w Polsce, którzy sądzą i mówią to również publicznie, że Donald Tusk nomen omen przeciwnik lustracji ...BYŁ DOSKONALE ZORIENTOWANY OD LAT O ROLI TAJNYCH SŁUŻB PRL W ,,SŁYNNEJ TRANSFORMACJI,, NASZEGO PAŃSTWA (...czytaj; ROZRKRADANIU MAJĄTKU NARODOWEGO POLAKÓW PRZEZ CWANIAKÓW !!!)


Tak jak Piskorski napisał książkę na temat min. KASY Z NIEMIEC - tak już czas, aby ,,nasz,, premier Donald Tusk napisał książkę- wspomnienia o jego PRZYJAŹNI z Wiktorem KUBIAKIEM ( agent-biznesmen) , który zaoferował swą pomoc politykom, którą wielu odrzuciło = ale nie...Donald Tusk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Od tamtej pory Tusk organizował spotkania polityczne partii KLD w Hotelu Mariott , gdzie CAŁE PIĘTRO BYŁO... BIUREM KUBIAKA (!!!) .


Chciałbym wiedzieć i moi Rodacy także Panie Tusk – ZA ILE i dlaczego popierał Pan np.; pewną tajemniczą pełną agentów firmę ,,BATAX,,A SZCZEGÓLNIE JAKI TO MA ZWIĄZEK Z ,,OPIEKĄ,, ZAGRANICZNYCH SŁUŻB WYWIADOWCZYCH NAD ,,MŁODYMI TALENTAMI POLITYCZNYMI W POLSCE , KTÓRZY W REKORDOWO JAK WIDAĆ SZYBKIM CZASIE ZNALEŹLI SIĘ W ELITACH WŁADZY III RP,, !!!!!


A tak zwanych ,,MŁODYCH TALENTÓW,, ostatnimi laty w Polsce którzy spadli ni z gruszki ni z pietruszki mamy mnóstwo ...NIE TYLKO W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!!


Przecież sam Piskorski, który oskarża teraz  swego POLITYCZNEGO KOLESIA Tuska
sam do nich należy i wiecie co ???!


W TEJ ŚMIERDZĄCEJ SPRAWIE KASY Z NIEMIEC ...wierzę Piskorskiemu!!!!
 
DLACZEGO???! OTÓŻ SAM PISKORSKI JEST TAKŻE  ,,UMOCZONY,, PO PACHY W NIEJASNYCH INTERESACH JAKIE ZA CZASÓW JEGO ,,POPRAWNOŚCI,, Z DONALDEM TUSKIEM SĄ Z NIM ZWIĄZANE A SZCZEGÓLNIE MAJĄTKU JAKI RÓSŁ MU DNIAMI I NOCAMI W TAKIM TEMPIE,ŻE PISKORSKI NIE BYŁ W STANIE WYJAŚNIĆ ...SKĄD TO WSZYSTKO PRYWATNIE MA !!!


Ja pamiętam, że tłumaczył to ...HAZARDEM I WYGRANYMI NA GIEŁDZIE oraz SPRZEDAŻĄ DZIEŁ SZTUKI (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!).


Sami ,,ARTRYŚCI,, w naszej Polsce.... JEDEN LEPSZY OD DRUGIEGO !!!


W książce Piskorskiego ,,MIĘDZY NAMI LIBERAŁAMI,, jest trochę ciekawych ,,artystycznych,, sytuacji o tym jak chociażby ta, że ,,SEKRECIARZE,, Tuska wraz z nim kiedy był v-ce marszałkiem Senatu PRZY TRUNKACH …,,zalegiwali,, godzinami w jego gabinecie!

Mowa tu o Schetynie, Drzewieckim ...


,,COŚ JEST NA RZECZY,, ...skoro wiem, o zdawanym egzaminie do Służby Leśnej w samochodzie rządowym przez pewne MNIEJ NIŻ ZERO w Państwowym Gospodarstwie Leśnym ,,Lasy Państwowe,, któremu się – Politycznie marzyło być na samej górze w LP !!!

Od trunków pewnie trzeba było długo wietrzyć to auto – bo wynik egzaminu był Z GÓRY OCZYWISTY więc już na samym starcie ...trzeba było polewać !!!


Oczywiście w ,,papierkach,, jest wszystko w jak najlepszym ściema porządeczku....sic!!!!!!!!


Piszę jak jest ...a nawet JAK BYŁO !!!Krzysztof Kowalczyk

PS.

A CO NA TO WSZYSTKO ...KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ ???!
Za trzy dni będziemy kolejny już raz obchodzić rocznicę KONSTYTUCJI 3 MAJA ...więc może POLACY zapoznają się z pojęciem ,,ZDRADA STANU,, .... ,,ZDRADA NARODU,, w imię zasranych interesów Platformy Obywatelskiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1