wtorek, 1 kwietnia 2014

A JEŚLI SIĘ NAGLE OKAŻE...01 kwietnia 2014 rokuA JEŚLI NAGLE SIĘ OKAŻE...ze sprawy narodowościowe związane z konfliktem rosyjsko-ukraińskim to tylko ,,PRZYKRYWKA,, do zupełnie czegoś innego ??!


A JEŚLI SIĘ OKAŻE...że zaczną niebawem ,,wylatywać w powietrze,,rosyjskie rurociągi z gazem ...nie koniecznie tylko na terytorium Ukrainy ???!A JEŚLI SIĘ OKAŻE...iż to żaden przypadek, że były komisarze UE do spraw rozszerzenia Gunter Verheugen powiedział takie oto słowa (cyt) ,,PROBLEM TKWI W KIJOWIE, GDZIE MAMY PIERWSZY W XXI WIEKU EUROPEJSKI RZĄD, W KTÓRYM ZASIADAJĄ FASZYŚCI,, ???!
Mówił z pamięci a nie ze ...ściągawki !!!

A JEŚLI SIĘ OKAŻE...że na podstawie tego typu ,,AKTÓW TERRORU,, KTOŚ ,,przekona,, tym samym Zachód Europy, USA i wspólnie z Rosją ruszą do  ,,walki z terroryzmem,, ... przeciwko Ukrainie??!


A JEŚLI SIĘ OKAŻE...że coraz częściej pojawiające się DYPLOMATYCZNE słowa (cyt) ,, w wyniku NIEUNIKNIONEGO podziału.. - staną się FAKTEM i jednak Ukraina zostanie zaatakowana przez Rosję w kolejnych miejscach ??!


A JEŚLI SIĘ OKAŻE...że w tej sprawie prawdą jest ,iż w Polsce mamy WIĘCEJ IDIOTÓW niż prawdziwych polityków i dadzą się ,,nabrać, na ,,KONIECZNE,, zmiany granic państw z nami sąsiadujących ???!
W tym Polski....

A JEŚLI SIĘ OKAŻE...że już wcześniejsza budowa rury z gazem na odcinku Rosja – Niemcy na dnie morza bałtyckiego powinna natychmiast ,,zaświecić czerwone lampki,, w umysłach Polaków, a szczególnie tych jakoby tak OGROMNIE ,,zatroskanych o dobro NARODU,, ??!


A JEŚLI NAGLE SIĘ OKAŻE... że mnóstwo kasy odpłynie z gospodarki Rosji w wyniku tego konfliktu ukraińskiego ( ...a tylko w ciągu OSTATNICH trzech miesięcy z Rosji wycofano 70 mld dolarów co jest ...AŻ O 10% WIĘCEJ NIŻ ZA CAŁY 2013 ROK !!!!!!) ??????!


A JEŚLI SIĘ OKAŻE...iż gospodarka Rosji według analiz Banku Światowego ,,skurczy się,, aż do 1,8 % a jest to wskaźnik charakterystyczny dla państw Afrykańskich (np.Zimbabwe) ???!


A JEŚLI NAGLE SIĘ OKAŻE...że jednak Unia Europejska pójdzie po rozum do głowy i UNIEZALEŻNI SIĘ OD ROSYJSKIEGO GAZU ...a jest to w 100% REALNE I MOŻLIWE W CIĄGU ZALEDWIE JEDNEGO ROKU zgodnie z symulacją ekspertów Instytutu Bruegela (kosztem 10,8 mld euro = 0,08% PKB ) ????!


Dodam,że Rosja eksportuje aż 80% swego gazu do Europy a ,,PRZEMODELOWANIE,, ich strategii jako państwa eksportującego głównie swoje surowce w tego typu sytuacji ...byłoby tylko ,,KAPUT,, !!!!!!!!


A JEŚLI SIĘ OKAŻE ...że wchodząca w życie dnia 01 maja 2014 roku w Polsce
NOWA USTAWA O CUDZOZIEMCACH sprawi wreszcie, aby POLACY I ICH POTOMKOWIE WYWIEZIENI PRZED LATY PRZEZ SOVIETÓW W GŁAB ROSJI ...MOGLI PO TYLU LATACH BYĆ ,,NORMALNYMI,, POLAKAMI I WRÓCIĆ DO DZISIEJSZEJ POLSKI ???!


UWAGA! Tylko w 2013 roku POLACY NA TAMTYCH TERENACH - złożyli aż 23 tysiące wniosków o wydanie KARTY POLAKA ...z czego 89 % na Białorusi i Ukrainie, W ROSJI AŻ 3,5 TYSIACA POLAKÓW oraz 1,6 tysiąca w KAZACHSTANIE !!!


Niebawem zacznie działać POLSKI KONSULAT W DONIECKU na Ukrainie oraz placówka dyplomatyczna w Smoleńsku w Rosji !!!


POSIADACZE ,,KARTY POLAKA,, od 1 maja 2014 roku ...SZYBCIEJ UZYSKAJĄ OBYWATELSTWO POLSKIE ... a max. w ciągu 3 lat po tym uzyskają  PRAWA STAŁEGO POBYTU NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ , KTÓRA NIE TYLKO ZA SPRAWĄ KOMUCHÓW – ZAPOMNIAŁA O NASZYCH RODAKACH MIESZKAJĄCYCH NA WSCHODZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!A JEŚLI SIĘ NAGLE OKAŻE...że to za mało – bo tylko 42 % Litwinów w sondażu wykazuje zdecydowanie TAK bronić swej OJCZYZNY przed agresorem ??!

Ponad 29% Litwinów uważa iż ich NIEPODLEGŁOŚĆ jest teraz zagrożona...23% że TAKIE ZAGROŻENIE ISTNIAŁO ZAWSZE... a 31% że ZAGROŻENIA NIE MA ŻADNEGO  !!!


AŻ 35,5 % LITWINÓW ...na ZDECYDOWANIE ,,NIE,, nie chcą bronić swej Ojczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A JEŚLI SIĘ OKAŻE...że myliła się rosyjska MNIEJSZOŚĆ na Łotwie uznając
,,za słuszne,, …,, właściwe,,...i ,,GODNE POCHWAŁY,, - ZAJĘCIE KRYMU PRZEZ ROSJAN NA UKRAINIE ???!

Tak twierdzi ponad dwie trzecie Rosjan na Łotwie...


CIEKAWOSTKA : były premier Estonii Edgar Savisaar (lider prorosyjskiej partii CENTRUM) publicznie ...poparł działania Rosjan na Krymie !!!!


A JEŚLI SIĘ OKAŻE...że słusznie uważają ANALITYCY AMERYKAŃSKIEGO WYWIADU ostrzegający o...POWAŻNYM ZAGROZENIU PAŃSTW BAŁTYCKICH,, ???!


Dowództwo Rosyjskie Zachodniego Okręgu Wojskowego ma teraz w tym rejonie MANEWRY...o czym oczywiście ,,zapomniano,, powiadomić KRAJE BAŁTYCKIE !!!!

SCENARIUSZ ICH ĆWICZEŃ ZAKŁADA POSTAWIENIE RAKIETOWYCH JEDNOSTEK OBRONY WYBRZEŻA W STAN GOTOWOŚCI I ...WYDANIE IM ROZKAZU (cyt) ,,ROZWINIĘCIA SIĘ IM NA STANOWISKACH BOJOWYCH,, !!!!!

Ćwiczy z nimi LOTNICTWO FLOTY BAŁTYCKIEJ...


A JEŚLI SIĘ NAGLE OKAŻE...resztę dodajcie sobie sami !!!!!!Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk