poniedziałek, 15 października 2018

ZBLIŻA SIĘ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ NA NAJBLIŻSZE ... PIĘĆ LAT !!!!

15 października 2018 roku
Znalezione obrazy dla zapytania obrazy stara polska flaga

TAK! TAK! Zbliża się najważniejszy dzień na najbliższe cztery lata dla nas wszystkich , pod warunkiem że POTRAFIMY SPRAWIEDLIWIE OCENIAĆ   tych co rządzą w naszym regionie W NASZYM IMIENIU  po to by NASZA MAŁA OJCZYZNA stanowiąca część NASZEJ PRZEPIĘKNEJ POLSKI  - była coraz piękniejsza, coraz bogatsza i by była położona w takim regionie w którym panuje pokój, tolerancja ale taka zdrowa, a ludziom z dnia na dzień żyło się coraz lepiej!
By żyło się lepiej każdemu ... bez względu na wiek ,a nasza młodzież miała świetlaną przyszłość!

Bo o wielkości narodu decyduje właśnie jego WOLA ...a nie innych osób !

I dlatego zrealizowane wcześniej obietnice wyborcze tylko Prawa i Sprawiedliwości i coraz to nowsze programy powinny dla Was być PAPIERKIEM LAKMUSOWYM w zbliżających się wyborach do samorządów w Polsce. 

 A jak rządziła partia PO i PSL w okresie ostatnich 8 latach ?!...ILE MILIARDÓW ZŁOTYCH ZOSTAŁO NAM SKRADZIONYCH ... ILE POLSKIEGO MIENIA ZOSTAŁO SPRZEDANE W OBCE RĘCE ZA BEZCEN...JAK TRAKTOWANY BYŁ NARÓD POLSKI KTÓRY ZDANIEM POLITYKÓW PO JUŻ PRAWIE NIE ISTNIEJE...ILE MIESZKAŃ W DUŻYCH MIASTACH TAKICH JAK np. WARSZAWA ZOSTAŁO TYSIĄCOM POLAKÓW BEZPRAWNIE ZABRANYCH MAFIOM ...A TEMAT BEZPIECZEŃSTWA ENERGETYCZNEGO JAK I MILITARNEGO...ILE KOMISARIATÓW POLICJI ZOSTAŁO ZLIKWIDOWANYCH...ILE BIEDNYCH DZIECI I ICH RODZICÓW MUSIAŁO SIĘ ZMAGAĆ Z CIĄGŁYM NIEDOSTATKIEM ZA CZASÓW PO i PSL... I TEN CIĄGŁY ATAK NA POLITYKĘ HISTORYCZNĄ POŚRÓD OBYWATELI I TEN PATRIOTYZM TKWIĄCY W POLAKACH ZARÓWNO TAKI POLSKI JAK I LOKALNY...A KOLEJNE MAFIE VATowskie I POZOROWANE DZIAŁANIA PARAFIANOWICZA...


Teraz jest KOLEJNY NOWY PROGRAM PiS ... który gdy dobrze wybierzemy zostanie zrealizowany !!!! DLA  WIELKIEJ POLSKI I OGROMNIE WYKORZYSTYWANYCH W POPRZEDNICH DEKADACH JEJ OBYWATELI !
Podobny obraz
Bo władza społeczna to służba narodowi... i nic więcej!

Prawo i Sprawiedliwość dotrzymuje słowa w rządzie już od lat ... teraz kolej na dotrzymanie słów także w samorządzie!!!!


Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk