czwartek, 18 października 2018

WYNIK WYBORCZY ZASKOCZY NAS WSZYSTKICH.... :)

18 października 2018 roku

Do wyborów pozostało już niewiele dni a ja wiem, iż do najbliższych wyborów samorządowych zamierza się wybrać ... PONAD 70% UPRAWNIONYCH DO ODDANIA GŁOSU!!!

Oby tak było i pamiętajcie o oddaniu swego głosu w najbliższych wyborach nie na tych co już w Polsce rządzili tak nieudolnie (... i tu myślę o Platformie Obywatelskiej i Polskim Stronnictwie Ludowym !) lecz na tych, którzy bardzo rozważnie i pro publico bono starają się obecnie rządzić w naszym kraju, a muszę tu powiedzieć ,że wychodzi im to dobrze tj Prawo I Sprawiedliwość!

Obecnie mam nadzieję iż dostrzegliście to wszyscy, że PRAWIE NIE MA NIKOGO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  ( ... boją się że nie oddacie na nich głosu!) - lecz są ukryci pod różnego rodzaju nazwami , które nie przypominają już tych wszystkich złodziei, oszustów,mafiozów którzy dotąd bezkarnie okradali Polskę!

Zwycięstwo PiS jest ogromnie nie na rękę  Niemcom... może i dlatego,że już nie będzie do Polski wwożone więcej śmieci jak podają to akurat dziś media !!! 
Niemiecka gospodarka się zwija... a kanclerz Niemiec Angela Merkel jest już niebawem praktycznie w odstawce... CORAZ BARDZIEJ WYGRYWA TAM POLITYKA TAKA JAKĄ UPRAWIA WŁAŚNIE PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

I właśnie PRO SPOŁECZNA POLITYKA  naszego rządu ( ... między  innymi PROGRAM 500+) zyskała takie uznanie społeczne, że wynik wyborczy ... OGROMNIE ZASKOCZY NAS WSZYSTKICH I TO POZYTYWNIE !!!

Bo .... POLACY NIE GĘSI I SWÓJ ROZUM MAJĄ !!!  :)

Podobny obraz


Polska nie pozostawi NASZYCH RODAKÓW na wschodzie... bo zawsze Oni są nam bliscy - niż różnego rodzaju uchodźcy z Afryki!
Jesteśmy im to winni...bo to WSTYD, że tak długo już następne pokolenie musi czekać na powrót Z ZESŁANIA do swej Ojczyzny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziś widziałem spotkanie Pana Premiera RP z uchodźcami w Pułtusku...gdzie spotkało się wiele osób z Kazachstanu po to,by z rąk Pana Morawieckiego odebrać obywatelstwo Polskie!

To jest wyraz tego co będzie z obywatelami Polskimi w przyszłości , bo już czas najwyższy umożliwić powrót do ojczystego gniazda...

Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

oto moi czytelnicy w tej chwili : Polska...USA...Niemcy...Kanada...Szwajcaria...Indie...Kazachstan...Łotwa...Portugalia...Ukraina...Dania... Holandia...Rosja...Irlandia...Hiszpania...Australia...Szwecja...  KTÓRYCH SERDECZNIE POZDRAWIAM !