środa, 30 marca 2016

WYCINKA PIĘKNEGO LASU NADMORSKIEGO W DARŁOWIE....PRZYKŁAD KĘTACTWA, OBŁUDY I KŁAMSTWA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH !!!

30 marca 2016 roku


To co się dzieje teraz w jeszcze nie tak dawno pięknym kompleksie leśnym przylegającym bezpośrednio do plaży Bałtyku w Darłówku ....jest klasycznym dowodem draństwa,cwaniactwa , obłudy i kłamstwa Platformy Obywatelskiej.

OD DŁUGIEGO OKRESU CZASU KOŁO TEGO INTERESU ,,kręciło się" wielu Platfusów Obywatelskich  ze Stanisławem Gawłowskim (...poprzednim tak zwanym vice ministrem środowiska!) , oraz obecnym nadal burmistrzem Darłowa Klimowiczem NA  CZELE!

Ja również przez kilka lat deptałem im po piętach  wraz z wieloma mieszkańcami Darłówka Wschodniego - oburzonego faktem sprzedaży tego gruntu cudzoziemcom !

Wiem na ten temat prawie wszystko...mam tomy dokumentów związanych z procedurami sprzedaży tego pięknego skrawka nadmorskiego gruntu w ręce cudzoziemców !
Aż się prosi aby zapukał tam Prokurator Generalny RP....

Zdjęcia wykonałem w niedzielę Wielkanocną... TO ISTNA RZEŹNIA DRZEW !!!


Do plaży z tego miejsca jest max. 200 mb w linii prostej!


A tak wygląda ten teren z lotu ptaka : JEST TO TEN KOMPLEKS LEŚNY PO PRAWEJ STRONIE RZEKI WIEPRZY WZDŁUŻ PLAŻY BAŁTYKU!!!


Jakim trzeba być IDIOTĄ i KRETYNEM aby wycinać sobie sprzed nosa tak piękny drzewostan ...PŁUCA DARŁOWA !!!


To miejsce wycinki znajduje się w tym kompleksie leśnym po prawej stronie od kanału portowego...
W mej ocenie Starosta Powiatu Sławno (Platforma Obywatelska) wydając zezwolenie na wycinkę (rzeźnię) tego lasu dał wyraz  swego ,, poszanowania" do natury - a zarazem dowiódł twierdzeniu,że istnieją w Polsce ludzie znający się na ochronie środowiska naturalnego ... niczym świnia na gwiazdach!!!!!!Rżną po kolei jak leci...a drewno bez żadnych oznak cech chorobowych!!!
 A tak wyglądają  ostatnie skrawki tego pięknego lasu, gdzie jeszcze nie tak dawno stała tablica ,,PARK MIEJSKI" - którego mieszkańcy Darłówka otaczali należnym szacunkiem.
Poniżej wiosenny zawilec ...powyżej pniaki chciwych właścicieli !

Nawet krokusy i inne kwiaty starają się w tym dewastowanym lesie zamanifestować swą obecność...

Nadleśniczy Nadleśnictwa Sławno ( Sylwester Kupczyk) na terenie którego rżnięty jest ten kompleks leśny ma ów problem w .... głębokim poważaniu!

Powód:  

ZBYT WYGÓROWANE STAWKI POSTAWIŁ ,,PROFESJONALIŚCIE" OD OCHRONY LASÓW tj. Staroście Powiatu Sławno, by tego było stać zapłacić  Kupczykowi ( LP!)  za właściwy nadzór nad tego typu drzewostanami...

TO JEST KLASYCZNY PRZYKŁAD ,,GIEREK" I CWANIACTWA ...a owoce widać powyżej!!!

CHCIWOŚĆ...PAZERNOŚĆ...OBŁUDA...CWANIACTWO...KŁAMSTWO...
POLITYCZNA ŚCIEMA....wygrywa z naturą i oszukaną społecznością Darłowa!!!


A winni : PLATFUSY OBYWATELSKIE ostatniej dekady !


Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

Boże!!! UCHOWAJ NAS OD IDIOTÓW... szkodzących środowisku!!!!