niedziela, 6 marca 2016

PLATFORMA OBYWATELSKA ...DLACZEGO UWAŻAM,ŻE TO NAJWIĘKSI DRANIE,OSZUŚCI, ZŁODZIEJE I KRĘTACZE KTÓRYCH DZIAŁALNOŚĆ POWINNA ZOSTAĆ ZDELEGALIZOWANA I UZNANA ZA ANTY POLSKĄ, ANTY NARODOWĄ!!!

06 marca 2016 roku

Dziś korzystając z chwili niedzielnego wypoczynku, a przy tym ...REFLEKSJI NIE TYLKO NAD POLSKĄ przedstawiam Wam Moi Drodzy poniżej kilka konkretnych dowodów DLACZEGO OSOBIŚCIE UWAŻAM KAŻDEGO BEZ WYJĄTKU ,,PLATFUSA" GENERALNIE ZA KŁAMCĘ I OSZUSTA, KTÓREGO PARTIA O NAZWIE ,,PLATFORMA OBYWATELSKA" TO JEDNA WIELKA BANDA KRĘTACZY DZIAŁAJĄCYCH NA SZKODĘ NASZEJ POLSKI !

A co jest w tym wszystkim najważniejsze, to fakt iż ...SWEGO ZDANIA NIE ZMIENIĘ!!!

Poniżej zaś przedstawiam Wam ich mentora, patrona :

                           

Jak doskonale wiecie czytając moją ,,pigipedię" od lat bardzo się interesuję DARMOZJADAMI  z Platformy Obywatelskiej, którzy uważają się za ojców szeregu ,,sukcesów" w latach 2008-2015 w Polsce ...które co rusz teraz CUCHNĄC FETOREM KŁAMSTW wypływają na powierzchnię ogólnospołecznej wiedzy  zaś DARMOZJADY z PO nie tylko w Lasach Państwowych szukają tak zwanych ,,spokojnych przystani"  na trudne czasy...

Z uwagą i ,,troską" przyglądam się każdej takiej personie - o których niebawem na ,,pigipedii" w detalach...Marianku...Sławusiu..Janie... i inny BARANIE!!!!!!

W znacznej większości owe DARMOZJADY i lenie  wspierają ten oto poniższy ruch cwaniaków:Zapraszam poniżej na konkrety:Pomimo wzrostu gospodarczego...poprawy PRZECIĘTNEJ sytuacji materialnej tak zwanych gospodarstw domowych w Polsce...KILKA MILIONÓW POLAKÓW ŻYJE NADAL W SKRAJNEJ BIEDZIE!

Mnóstwo z nich zawdzięcza swój los POLITYKOM Platfusów Obywatelskich + Polskiego Stronnictwa Ludowego, którzy w ostatnich latach 2008-2015 ...KRADLI, OSZUKIWALI NASZ NARÓD WRĘCZ JUŻ NA ŻYWCA!!!

Wiecie co mnie mierzi i mam przeogromną odrazę do tego typu KANALII ???!
Ano to,że teraz ci ŁAJDACY ...szukają swych układów i wsparcie POD BARDZO WIELU SUTANNAMI !!!!

I nie koniecznie mam na myśli aż  tak wesołe historyjki...

Tak! Tak!
W Polsce to BARDZO POWSZECHNY I MODNY PROCEDER  ...zwany nawet przez co niektórych ,,miłosierdziem”!!!
Polega on na tym,że tłumaczy się NAGLE wszystkim o wybaczaniu – ale jakoś nikt nie raczy słówkiem wspomnieć o ZADOŚĆUCZYNIENIU ze strony łotrów i Politycznych kanalii za czyny jakie ci durnie popełniali ostatnimi laty...

Ciekawe prawda??!

NIGDY NIE POWINNIŚMY MIEĆ LITOŚCI DLA ...POLITYCZNEGO ŚCIERWA W POLSCE, KTÓRE NISZCZYŁO LUDZI I NASZ KRAJ !!! PRZENIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To właśnie przez nich w Polsce kilka milionów naszych Rodaków żyje w warunkach skrajnego ubóstwa ...A KOLEJNE KILKA MILIONÓW POLAKÓW ZMAGA SIĘ NON STOP Z BARDZO TRUDNYMI WARUNKAMI ŻYCIOWYMI.

Od 2008 roku do 2014 roku z 28% aż do 36% wzrósł w naszym kraju wskaźnik osób ubogich utrzymujących się z zasiłków,świadczeń rentowych,pielęgnacyjnych i innych...

UBÓSTWEM W POLSCE SĄ SZCZEGÓLNIE ZAGROŻONE RODZINY WIELODZIETNE WYCHOWUJĄCE TROJE,CZWORO I WIĘCEJ DZIECI....stąd też ostatni pomysł Prawa i Sprawiedliwość 500+ na każde dziecko jest dla tych rodzin w wielu przypadkach cudownym wybawieniem z problemów finansowych!

Mam nadzieję,że ów pomysł i program ,,wypali” POZYTYWNIE – a jak sami zauważycie od razu inne ugrupowania polityczne usiłują ,,podłapać” tenże pomysł pod swoje potrzeby polityczne i bija pianę ...rzucając kłody pod nogi pomysłodawcom tei idei.

UWAŻAM,ŻE POMYSŁ JEST SUPER - JEDNAKŻE PAŃSTWO POWINNO PILNIE ODBIERAĆ W POLSCE MAJĄTKI KAŻDEMU ZŁODZIEJOWI , KTÓRY NAGLE W OSTATNICH LATACH DOROBIŁ SIĘ ,,DZIWNYCH' FORTUN...

Czy wiecie KTO w Polsce jest najbardziej zagrożony ...życiem w nędzy??!

POLSKIE DZIECI I MŁODZIEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!

To żadne bajki – to 100% fakty w oparciu o dane UNICEF.

Nie tak dawno UNICEF ogłosił ranking pośród 24 państw OECD dotyczący RÓŻNIC POZIOMU ŻYCIA DZIECI.
Polska zajęła 21 miejsce a okazało się,iż aż 23% dzieci w Polsce stoi na dziś przed groźbą ŻYCIA W NĘDZY!!!

W roku 2010 w naszym kraju gdy rządziło to OSZOŁOMSTWO z Platformy Obywatelskiej ...aż 130 tysięcy dzieci wymagało dożywiania w szkołach.
Z TAKIM WYNIKIEM POLSKA ZNALAZŁA SIĘ NA NIECHLUBNYM 3 MIEJSCU W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ ...tuż po Bułgarii i Rumunii.

No niech mi ktoś zaprzeczy,że to nie ...KOLEJNY SUKCES PLATFUSÓW OBYWATELSKICH!


Pamiętajcie!!! To OSZOŁOMSTWO ma zawsze odpowiedź na każdy zarzut...
Ubóstwo i wykluczenie dzieci w Polsce jest jednym z największych problemów społecznych na dziś ze względu na zakres tego zjawiska jak i jego konsekwencji.

UBÓSTWO DZIECI TO NIE TYLKO DZIECIŃSTWO W BIEDZIE... ale również poważne zagrożenie UBÓSTWEM ICH DOROSŁEGO ŻYCIA.

A na skutki ubóstwa nie czeka się długo :

dzieci porzucają naukę + mają słabe wyniki w szkole+ posiadają coraz niższą samoocenę +brak pewności i wiary w samego siebie …
A do tego wielokrotnie brak zrozumienia ze strony nauczycieli i rówieśników..narażanie się na wstyd i upokorzenia związane z różnymi brakami!

Pisząc o tym – zadaję na koniec takie oto BARDZO PROSTE PYTANIE:

CZY MASZ DOBRY WZROK.....I POTRAFISZ DOSTRZEC WOKÓŁ SIEBIE KILKA OSÓB KTÓRYM MOŻESZ POMÓC ??!

Jest takie mądre powiedzenie,że DOBRO WRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁA DO DARCZYŃCY, więc gorąco namawiam : POMAGAJMY TEGO TYPU OSOBOM W POTRZEBIE ….i bezwzględnie ZWALCZAJMY OSZOŁOMSTWO Platformy Obywatelskiej wszelkimi metodami w Polsce!!! 

Ja ,,Platfusa”rozpoznaję już po oczach... a potem po ich smrodzie!!!


Piszę jak jest...podając detale i fakty!!!!!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.