niedziela, 13 marca 2016

JAK ,,SKUBANO" MAJĄTEK LASÓW PAŃSTWOWYCH ZA CZASÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...DZIĘKI MIERNOTOM BEZGRANICZNIE WIERNYM TEJ ZŁODZIEJSKIEJ PARTII POLITYCZNEJ!

13 marca 2016 roku

Oto poniżej obrazek przedstawiający W JAKI SPOSÓB  w Polsce nagle demokracja stała się jakoby zagrożona.... sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


W chwili kiedy uaktywnił się oto kolejny POLITYCZNY TWÓR podobnie jak kiedyś tam pewna partia Palikota - a tym razem kombinatorski dziwoląg o nazwie KOMITET OBRONY DEMOKRACJI  - gdyż zdaniem oszołomstwa  jakoby mamy ją w NASZEJ POLSCE  ,,zagrożoną" (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) CO SZCZEGÓLNIE NIEMCY ZZA ODRY  USIŁUJĄ WMÓWIĆ NAIWNEJ EUROPIE I ŚWIATU  - postanowiłem oto opisać Wam moi drodzy czytelnicy ,,pigipedii" w jaki krętacki sposób tuż przed objęciem w Polsce władzy przez Prawo i Sprawiedliwość jesienią 2015 roku , które nomen omen zostało wybrane przez DZIESIĄTKI MILIONÓW POLAKÓW W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH W POLSCE  (...na które niestety żaden Szwab nie miał wpływu!) - można było stać się SZCZĘŚLIWYM WŁAŚCICIELEM PRYWATNYM za tak zwane ,,psie grosze" BARDZO ATRAKCYJNEGO MIEJSCA UKRYTEGO GŁĘBOKO W LEŚNYCH KNIEJACH LASÓW PAŃSTWOWYCH!Wartym podkreślenia jest tu fakt,że jeszcze nie tak dawno  ... był  to majątek Skarbu Państwa polskiego!

JAK MYŚLICIE : 

Cóż trzeba było uczynić aby takie ,,numery" o jakim opiszę w detalach poniżej można było szybciutko i sprawnie zorganizować pod prywatne potrzeby pewnego grona osób???!

Oczywiście że tak!!!!  DOPROWADZIĆ DO TEGO,ABY NIKT INNY - A TYLKO MIERNOTY ODPOWIADAŁY ZA MAJĄTEK SKARBU PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE"!!!

Wówczas każdy ,,numerek" kombinacyjny pod potrzeby pewnych osób ...staje się faktem na pstrykniecie paluszkiem!!!!

Akcja oparta na faktach autentycznych dzieje się za czasów ,,dyrektorowania" tego oto człowieka:

Poznajecie...?!  :)
         

Nie tylko Adam Mickiewicz był dobry w ....BAJKACH!!!!!                                                                                                                                                       
A jak pamiętacie PLANY platfusów obywatelskich były bardzo...ambitne!
                              


Można powiedzieć,że poniższa sprawa zaczyna się wręcz ....BOSKO !!!!


Bo za sprawą Fundacji EKUMENICZNEJ ,,Tolerancja", która to pismem z dnia 26 marca 2002  roku pisze taki oto tekst do Nadleśnictwa Browsk ( przepiękne i malownicze tereny RDLP Białystok):

Cytat: 

,,Uprzejmie prosimy o wydzierżawienie na okres 15 lat domu znajdującego się na terenie Nadleśnictwa w osadzie Gnilec.
Nasza fundacja, zgodnie ze Statutem prowadzi działalność wydawniczą min. wydajemy Studia i Dokumenty Ekumeniczne - kwartalnik służący propagowaniu idei ekumenizmu i współpracy chrześcijan różnych kościołów , oraz wspólnie z białostockim wydawnictwem ,,ORTHDRUK"
miesięcznik ,,Przegląd Prawosławny" kierowany głownie do mieszkańców województwa podlaskiego.
Wydzierżawiony dom służyć będzie w pierwszej kolejności dziennikarzom naszych pism."
Obok kolejna posesja LP w dzierżawie czekająca na swój CIEKAWY los...

Aż ręce chciałoby się złożyć do Boga ...prawda???!

....ALE ZARAZ CZŁOWIEKA OBLEWA ZIMNA WODA OSTUDZENIA gdy czytamy : SKŁAD OWEJ RADY FUNDACJI EKUMENICZNEJ ,,TOLERANCJA" z siedzibą wówczas w Warszawie przy ulicy Ogrodowej nr 37:

np; 
dr WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ... (SLD)
EUGENIUSZ CZYKWIN (poseł SLD)
dr BARBARA LABUDA...
PAWEŁ PISKORSKI...
MICHAŁ JAGIEŁŁO...
TADEUSZ ZIELIŃSKI...
...i szereg innych zapewne BOGOBOJNYCH ludzi.


Jak domniemywam - TYLKO BÓG mógł znaleźć aż tak urokliwe miejsce dla owej Fundacji Ekumenicznej zaszytej wśród pięknych Lasów Państwowych !
Zapewne nie zwracał przy tym żadnej uwagi na dawne legitymacje członkowskie CZERWONEJ PARTII w Polsce.... :)
Hajnówka - dom Cimoszewicza

Na tak zwany ,,rzut beretem" od miejsca o którym opisuję - stoi to oto miejsce : WŁAŚCICIEL PRYWATNY :
Włodzimierz Cimoszewicz...i jego ,,NIEZNANY BÓR" nomen omen z Lasów Państwowych!
Hajnówka - dom Cimoszewicza

Jak wiadomo Pan Cimoszewicz to ,,łebski facet" ...jak mawiają w Białowieży:

Stosowną UMOWĄ NAJMU podpisaną na czas nieoznaczony  Fundacja otrzymała w najem od LP Nadleśnictwa Browsk GAJÓWKĘ wraz z pomieszczeniami i budynkami przynależnymi  oraz otoczeniem położonym w os.Gnilec za kwotę 150 zł brutto miesięcznie!


PRZYPOMNĘ,ŻE BYŁ TO CZAS KIEDY ...JESZCZE GŁOSNO BYŁO W POLSCE O TAK ZWANYM (sic!!!!!!) ,,upadku KOMUNY PRL".


Nie wiem ile spotkań ,,EKUMENICZNYCH" odbyło się w tymże urokliwym miejscu...LATA KOLEJNE SOBIE CICHUTKO W TYM MIEJSCU LECIAŁY...GDZIEŚ TAM  JAK ZWYKLE OKRADANO NASZĄ POLSKĘ ZE WSZYSTKIEGO CO MOŻNA BYŁO MNIEJ CZY BARDZIEJ OFICJALNIE ,,SKUBNĄĆ"NAGLE..... stała się rzecz bardzo, bardzo interesująca!!!

Oto w Warszawie dnia 27 czerwca 2013 roku (....a więc za czasów MEGA ZŁODZIEJSKIEJ opcji politycznej PO+PSL )  powstaje ogromnie ciekawe pismo owej Fundacji EKUMENICZNEJ ,,Tolerancja"- skierowane do Nadleśnictwa Browsk (RDLP Białystok):

Dokument ten nazywa się:

,, WYPOWIEDZENIE UMOWY NAJMU....WRAZ Z WNIOSKIEM O WYRAŻENIE ZGODY NA PRZELEW WIERZYTELNOŚCI".

To się nazywa ,,numerek"....

A oto i treść tego dokumentu:

Cytat: ,, Działając w imieniu Fundacji pod nazwą Fundacja Ekumeniczna ,,Tolerancja"  z siedzibą w Warszawie (...) na podstawie paragrafu 2 ust.2 umowy najmu  (...) dotyczącej budynku położonego w os. Gnilec nr 6 wypowiadamy tę umowę z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia.

Jednocześnie zwracamy się z uprzejma prośbą o wyrażenie przez Państwa zgody w formie pisemnej NA PRZELEW WIERZYTELNOŚCI FUNDACJI O ZWROT NAKŁADÓW NA PRZEDMIOT NAJMU (.....) przez Fundację   NA RZECZ FUNDACJI POD NAZWĄ Fundacja im. Księcia Konstantego Ostrogskiego z siedzibą w Białymstoku.


W przypadku niewyrażenia zgody na przelew wierzytelności uprzejmie prosimy o uiszczenie w terminie do końca okresu wypowiedzenia kwoty w wysokości 132.179,00 zł przelewem na rachunek Fundacji "

Koniec cytatu: ciekawe pisemko???!

JAK MYŚLICIE ...CÓŻ SIĘ PO TEJ PROŚBIE STAŁO??!

W dniu 05 października 2015 roku KIEDY PLATFORMA OBYWATELSKA LECIAŁA NA PYSK .....nadleśniczy Nadleśnictwa Browsk jako zarządca tej nieruchomości osobiście wystąpił z wnioskiem do miejscowego Wójta  o zatwierdzenie PROJEKTU podziału działki geodezyjnej , którą dnia 30 października 2015 roku Nadleśnictwo LP sprzedało Fundacji im. księcia Ostrogskiego.

Bardzo ciekawe jest również i to,że działkę o powierzchni 0,1921 ha dla owej Fundacji specjalnie LP wyodrębniły z działki o nr 251 a łącznej powierzchni aż...43,32 ha !!! 

Pismem z dnia 04 kwietnia 2014 roku do Dyrektora Generalnego LP ( Wasiak!!!) - Dyrektor RDLP Białystok poinformował,że ustalono z Fundacją służebność dojazdu drogi o długości ....prawie 3 km , zaś sprzedaż ta zdaniem owego dyrektora (cyt) : ,,będzie skutkowała UPORZĄDKOWANIEM spraw lokalowych nadleśnictwa"

No koń nie jeden w Białowieży nieźle by się uśmiał czytając aż takie kretynizmy...

Zresztą tych ,,ciekawostek" w owej korespondencji jest więcej :

Jak dodał dyrektor RDLP Białystok (cytat) : ,,Nie bez znaczenia jest również ceniona w lokalnym środowisku działalność społeczna Fundacji" - nie wspominając ani słowem,że jest ona kierowana przez posła SLD Eugeniusza Czykwin!!!!


Wiecie co jest w tym miejscu wyjątkową CIEKAWOSTKĄ ???!

- bardzo duży bałagan i wiele śmieci
- brak widocznych, wyznaczonych przez jakoby geodetę granic oddzielających ta  nieruchomość od gruntów LP
- ...i o dziwo nadal wiszące na tych SPRZEDANYCH budynkach numery inwentarzowe LP, które sprawiają wrażenie że jest to nadal MAJĄTEK SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE !!!

ILE JEST W POLSCE JESZCZE TAKICH CIEKAWYCH SPRAW ....po Platfusach Obywatelskich i PSL ?????!

A poniżej przedstawiam Wam kolejny budynek Lasów Państwowych Nadleśnictwa Browsk (RDLP Białystok) - który jak należy domniemywać czekał w tym stanie NA KOLEJNĄ FUNDACJĘ ....sic!!! 
Jak sami widzicie to STRASZNIE ZANIEDBANY przez poprzednią ekipę Platfusów Obywatelskich + PSL obiekt Skarbu Państwa LP  na malowniczych terenach naszej Polski!
Tu nie tylko czas się zatrzymał!!!

Zwróćcie uwagę na to zdjęcie poniżej!!!!
FOTO ZROBIŁEM OSOBIŚCIE KILKA DNI TEMU... PRAWIE 30 LAT ZARAZ BĘDZIE OD UPADKU KOMUNIZMU W POLSCE = A TU PROSZĘ!!!
POLSKI ORZEŁ NADAL BEZ KORONY NA BUDYNKU PAŃSTWOWYM ...

Ciekaw jestem jak kretyńsko i idiotycznie muszą czuć się tacy jak Pigan+Wasiak (byli dyrektorzy generalni LP!), którzy sadzili dęby wolności z ex prezydentem RP Komorowskim - gdy takie oto skandaliczne widoki i stan faktyczny odziedziczyła po tych DARMOZJADACH  obecna władza LP w Polsce!

CZY TERAZ ROZUMIECIE JAKA ,,DEMOKRACJA" W POLSCE JEST ZAGROŻONA ???!Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Coś na przemyślenie...