sobota, 5 marca 2016

OFICER BIURA OCHRONY RZĄDU , KIEROWCA ...URATOWAŁ NAM PREZYDENTA RP PRZED POWAŻNYM WYPADKIEM!!! CZY TO BYŁ KOLEJNY ZAMACH W POLSCE NA OSOBY PRAGNĄCE ZMIENIAĆ NASZĄ OJCZYZNĘ NA LEPSZE??!

05 marca 2016 rokuOto samochód , którym jechał po autostradzie A-4 koło Brzegu Prezydent RP Pan Andrzej Duda!

NAGLE W TRAKCIE BARDZO DUŻEJ PRĘDKOŚCI PĘKŁA TYLNA OPONA...SAMOCHÓD ZACZĄŁ ,,TAŃCZYĆ" NA DRODZE...KIEROWCA, OFICER BOR CUDEM OPANOWAŁ PĘDZĄCE AUTO TAK ABY NIE ZDERZYŁO SIĘ Z INNYMI SAMOCHODAMI NA AUTOSTRADZIE, CZY TEŻ Z BARIERAMI OCHRONNYMI I WYPROWADZIŁ JE DO ROWU!!! 


Wypadek prezydenta na A4. W limuzynie Andrzeja Dudy pękła opona

Tylko FRAJER uwierzy w fakt,że ....w jadącej całej kolumnie pojazdów na autostradzie....NAGLE PRZY OGROMNEJ PRĘDKOŚCI PĘKA NOWA OPONA BĘDĄCA NA GWARANCJI i  tylko w samochodzie gdzie znajduje się PREZYDENT POLSKI...i to dokładnie z tyłu!!!!!!

Wypadek prezydenta na A4. W limuzynie Andrzeja Dudy pękła opona

Prezydent RP wyszedł z tego wypadku bez żadnych obrażeń i został natychmiast ulokowany w innym samochodzie .

   Wypadek prezydenta na A4. W limuzynie Andrzeja Dudy pękła opona

MAM NADZIEJĘ,ŻE PAN PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA OSOBIŚCIE ZAINTERESUJE SIĘ PRZYCZYNĄ TEGO WYPADKU ...a nie pozwoli aby ustalały je tak zwane ,,SŁUŻBY SPECJALNE" !!!

Mało kto w Polsce ma świadomość,że oto od piątku ...NASZA OJCZYZNA MOGŁA ZNOWU  STRACIĆ PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ W ,,PRZYPADKOWYM" WYPADKU!!!

Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

A oto poniżej niedawny ( 2010 rok)  ,,PRZYPADEK" spod Smoleńska.....gdzie TRAGICZNIE zginął Pan Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką, i kwiat naszego narodu !!!

       

DO DZIŚ ROSJANIE NIE ODDAJĄ NAM TEGO WRAKU ... CUCHNĄCY CEBULĄ I BIMBREM  TCHÓRZE!!!


TU WIDZICIE WSZĘDZIE ...POLSKĄ KREW I CIERPIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To Smoleńsk 2010 roku...  nie wyjaśniony od 6 lat!!!!!!!