środa, 23 marca 2016

JUSTYNA KOWALCZYK...MISTRZYNI KOCHANA SZCZEGÓLNIE PRZEZ LEŚNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE!

23 marca 2016 roku
Są w życiu każdego z nas chwile , które się nigdy nie zapomina...


Czy chcecie zobaczyć jedną z takich  moich chwil??!


Oto i ona: 


Przedstawiam Wam osobę, która wycisnęła nie tylko ze mnie wiele ŁEZ DUMY z faktu,że jesteśmy Polakami ...PATRIOCI ...nigdy nie zapominają o swych korzeniach!

OTO NASZ NARODOWY SKARB = MEGA Mistrzyni JUSTYNA KOWALCZYK ...w czasie dzisiejszego swego zwykłego dnia pracy , którą umówmy się że ,,przypadkiem" spotkałem gdzieś tam w LASACH PAŃSTWOWYCH naszej przepięknej Ojczyzny Rzeczpospolitej !


Jak zwykle: PIĘKNA...RADOSNA...EMANUJĄCA SWYM WDZIĘKIEM OSOBISTYM...CIEPŁEM...SKROMNOŚCIĄ ... PO PROSTU NASZA MEGA PEREŁKA NARODOWEJ DUMY!


Wiem co piszę, ale też muszę tu dodać prawdę oczywistą,iż ilość ŁEZ RADOŚCI jakie za sprawą sukcesów  sportowych Naszej Kochanej KRÓLOWEJ ŚNIEGU  Justyny Kowalczyk ,,wycisnęła" z naszych oczu (....czego jestem pewien w 100%) - mogłaby łącznie stworzyć na mapie naszej Polski - BARDZO DUŻE JEZIORO  narodowej dumy i zachwytu!!!!


 Dziś 23 marca 2016 roku między innymi na terenie naszych cudownie pięknych Lasów Państwowych RDLP Wrocław ( Nadleśnictwo Szklarska Poręba) , które wierzcie mi z tego co doskonale wiem BARDZO KOCHA również Justyna Kowalczyk - odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym na dystansie 5 km.


Aby dodać naszej Mistrzyni NADZWYCZAJNEJ ENERGII do walki o kolejny tytuł Mistrza Polski
- w imieniu wszystkich Leśników Lasów Państwowych  postanowiliśmy przed tym biegiem ....wręczyć  NASZEJ Drogiej Justynie Kowalczyk BUKIET PIĘKNYCH RÓŻ!


Oczywiście energię jaka ma w sobie Mistrzyni ...widać z kosmosu, ale pisząc o tym - myślę tu o tej energii = takiej prosto z pachnącego lasu, pełnej cudownej mocy!!!

Jak sami widzicie poniżej nasza  MEGA MISTRZYNI Justyna Kowalczyk - bardzo radośnie przyjęła nasz bukiet od wszystkich LEŚNIKÓW Lasów Państwowych , który .... ,,przypadkiem"  wręczyłem jej osobiście  z MEGA dumą i nie mniejszą radością oraz szczęściem zarazem ...SERCE NADAL MI BIJE NA MAKSYMALNYCH OBROTACH!!!!!  :)


PATRZCIE WIĘC  KOCHANI - jak oto ja  Krzysztof Kowalczyk czynię  to w imieniu Braci Leśnej  Lasów Państwowych Polski...wręczając ów bukiet osobiście w Waszym imieniu do rąk własnych Justyny Kowalczyk!

Królowej Śniegu tylko z takim szacunkiem...Leśnicy w Polsce PAMIĘTAJĄ !!!
   


Zaś o tym,że LEŚNICY mają w sobie to ,,coś" wyjątkowego niech świadczy fakt,że ... TUŻ PO TYM MOIM CAŁUSIE  Justynka Kowalczyk ( AZS AWF Katowice)  została MISTRZYNIĄ POLSKI w biegu na 5 km w biegu klasycznym (czas: 15 minut i 24 sekund!) 
KOCHANA JUSTYNKO ....TEN BUKIECIK  RÓŻ TO OD NAS POLSKICH LEŚNIKÓW JAKO WYRAZ MEGA SZACUNKU ZA WSZYSTKO CO CZYNISZ!!!!!
A ponieważ KAŻDY leśnik w Polsce to facet z klasą - całuję nie tylko w własnym imieniu dłoń tak cudownie uśmiechniętej z tej okazji naszej POLSKIEJ KRÓLOWEJ ŚNIEGU .... i wierzcie mi była bardzo gorąca!!!!


 Jeśli ma się HONOR spotykać w swym życiu takie wyjątkowe kobiety czynu z zasadami  jak na tym zdjęciu powyżej  (....obok Justyny Kowalczyk stoi Nadleśniczy Nadleśnictwa Szklarska Poręba Pani Bałazy) - wszystko staje się cudowne! 

A poniżej oto RADOSNA  ...RODZINA KOWALCZYKÓW mega kochająca lasy w Polsce w czasie dyskusji !!!!!

A teraz wspólnie zrealizujemy WSPANIAŁY PLAN  będący pomysłem - marzeniem  Justynki ....o czym niebawem na ,,pigipedii" ogromnie promujący POLSKĘ w świecie , oraz nasze wspaniałe LASY PAŃSTWOWE!

Piszę jak jest ...z nie ukrywaną MEGA DUMĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Krzysztof  Kowalczyk

PS.Zerknijcie proszę poniżej na te kilka moich foto z dnia dzisiejszego - będące dowodem na to,jak wspaniale LEŚNICY LASÓW PAŃSTWOWYCH Nadleśnictwa Szklarska Poręba (RDLP Wrocław)
promują pozaprodukcyjne funkcje lasów, biorąc udział w pracach przygotowawczych do tego typu imprez sportowych , gdzie wierzcie mi można  z łatwością spotkać ....POLSKĄ KRÓLOWĄ ŚNIEGU!!!!

Oto jak profesjonalnie zostały wyznaczone trasy biegowe dziś w czasie Mistrzostw Polski...w wielu konkurencjach narciarskich.A oto na trasie tablice  informacyjne ,że ta piękna śnieżna trasa dziś 23 marca 2016 roku znajduje się w Lasach Państwowych RP Nadleśnictwa Szklarska Poręba....

 A pośród logo reklam ...LASY PAŃSTWOWE!

Bieg po tak cudownych trasach ...pośród pięknych lasów w Polsce to ogromna satysfakcja i duma!