sobota, 24 maja 2014

NAJDZIWNIEJSZA WOJNA OSTATNICH LAT....


24 maja 2014 rokuDla każdego z nas słowo WOJNA budzi grozę...oznaczając przemoc, śmierć,tragedię ludności cywilnej itp.


Obecna WOJNA pomiędzy jak publicznie zapewniano jakoby ,,BRATNIMI,, narodami Rosji i Ukrainy – TO NAJDZIWNIEJSZA Z WOJEN JAKIE OSOBIŚCIE ZNAM !!!


Oczywiście krew się leje ...do tego czołgi, helikoptery, ciężka broń maszynowa...ale czy zastanawialiście się GDZIE, W KTÓRYM MIEJSCU AKTUALNIE JEST ,,LINIA FRONTU,, OWEJ WOJNY ???!


Tej ,,LINII FRONTU,, ...nie ma w jednym miejscu !!! Jest dla społeczności niewidoczna , aczkolwiek naprawdę istnieje!!!


A GDZIEŻ BIEGNIE TEN FRONT I JEGO LINIA ???!


Oczywiście armie wojska , jego nowoczesne uzbrojenie odgrywają w każdej wojnie największą rolę, lecz w tej wojnie pomiędzy Rosją a Ukrainą front przebiega w 100%  w wielu miejscach świata!!!


NIE TYLKO W SAMEJ UKRAINIE...


Każdy kto ów FRONT organizuje ma w tym swoje interesy, które nie koniecznie są czy też mają być pro-narodowo ukraińskie!

Pod ,,sztandarami,, tak zwanego ,,DOBRA WSPÓLNEGO,, narodu ukraińskiego – moim zdaniem akurat w tej chwili są rozgrywane na wielu płaszczyznach OGROMNE INTERESY PARU PAŃSTW a nawet ...PERSONALNIE PARU OSÓB !!!

Gołym okiem widać,że ,,grają,, SWOJE w tej najdziwniejszej z wojen ostatnich lat Rosjanie, Niemcy,Francuzi, Włosi, Amerykanie, Anglicy...


NIE JESTEM ZASKOCZONY, ŻE ,,GRAJA SWOJE,, TEŻ I ...POLACY, KTÓRZY PORÓWNUJĄC NASZ NARÓD DO POWYŻSZYCH NACJI – TRZEBA TO PODKREŚLIĆ, ŻE ROBIĄ TO BARDZIEJ UCZCIWIE, PRZY UWZGLĘDNIENIU INTERESÓW UKRAINY JAKO JEDNEGO SUWERENNEGO, NIE PODZIELONEGO  NARODU !!!!!!!!!


Uważam, ze jeśli Ukraińcy ten PROCES jaki ma obecnie miejsce u nich zrozumieją – powinni być bardzo wdzięczni MOJEJ POLSCE za to co do tej pory dla nich uczyniła i nie chodzi mi tylko o sprawy materialne. lecz głównie o POLSKI GŁOS JAKI POSZEDŁ W ŚWIAT, A MÓWIĄCY O KRZYWDZIE NARODU UKRAIŃSKIEGO, KTÓRY ZOSTAŁ ZAATAKOWANY PRZEZ SĄSIADÓW ROSJAN !!!!!!!


Nie jestem nastawiony anty w kierunku Rosjan czy Ukraińców, ale uważam iż jako Polacy NIGDY NIE MOŻEMY ZAPOMNIEĆ TEN OGROM KRZYWD JAKI AKURAT TE DWA NARODY WYRZĄDZIŁY NASZEJ POLSCE !!!
NIKT NAM NIE ODDAŁ CO NASZE, NIE POWIEDZIAŁ TO WINA NASZYCH PRZODKÓW BANDYTÓW...

Praktycznie wszędzie w tej TRAGEDII RZECZYPOSPOLITEJ - z ich stron pojawia się pojęcie  ...LUDOBÓJSTWO DZIESIĄTEK TYSIĘCY POLAKÓW!!!!

Mamy dziś już 2014 rok ...tyle lat minęło od NIE JEDNEJ MASAKRY NASZEGO NARODU NA WSCHODZIE NASZEJ OJCZYZNY- POLSKI,KTÓRA DZIŚ NA MAPACH ŚWIATA NAZYWANA JEST ,,UKRAINĄ,, ,,BIAŁORUSIĄ,, LITWĄ,,


Wydawać by się mogło, że to ZŁO kwitnące wówczas w tych narodach a szczególnie ukraińskim czy rosyjskim ...umarło .

NIESTETY TAK NIE JEST...CO WIDAĆ W TEJ NAJDZIWNIEJSZEJ Z WOJEN I TO POWINNO W NAS POLAKACH BUDZIĆ NIE TYLKO RESPEKT,PAMIĘĆ  ALE I OSTROŻNOŚĆ!


Widziałem kilka dni temu BESTIALSTWO ...LUDOBÓJSTWO ludzi takich samych jak my, a wymordowanych NA UKRAINIE w Odessie,tylko za to że mieli inne poglądy, akurat nie tak zwane  - ,,pro banderowskie,, !!!


Wszyscy już wiemy, że Kreml współfinansuje to co czynią tam prorosyjskie bojówki zwane ,,separatystycznymi,, - czyli grupy osób od wszelakiej  ZADYMY na Ukrainie !!!


I właśnie takie bojówki prorosyjskie napadły w Odessie na demonstrację Ukraińców, domagającą się pokoju i jedności swej ojczyzny...

KLUCZOWE W TYM WSZYSTKIM JEST TO, ŻE MILICJA UKRAIŃSKA PRAKTYCZNIE WÓWCZAS NIE REAGOWAŁA NA TEN SEPARATYSTYCZNY ATAK...BAŁA SIĘ ???!


Moim zdaniem wszystko było nieźle ustawione a chodziło o to, aby ...ZASTAWIĆ NA GRUPY PROROSYJSKIE ŚMIERTELNĄ PUŁAPKĘ !!!!!!!!!!!

I TAK TEŻ SIĘ STAŁO ….


W ,,normalnym,,państwie BANDYTÓW I ZADYMIARZY SIĘ ARESZTUJE , POTEM PROCES I DO WIĘZIENIA...a na dzisiejszej Ukrainie ???!

BESTIALSKO MORDUJE osoby, które są praktycznie bez szans , nie uzbrojone tak jak atakujący ich w owym tragicznym miejscu W DOMU ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH !!!


CHCECIE TO ZOBACZYĆ NA WŁASNE OCZY ????!


POLECAM ….widok uduszonej przewodem elektrycznym kobiety w ciąży, albo kolejnej prawdopodobnie zgwałconej a następnie oblanej benzyną i spalonej kobiety w tym samym budynku owych związków w Odessie,OSÓB ZASTRZELONYCH KILKOMA STRZAŁAMI W GŁOWĘ A POTEM PODOBNIE = CZĘŚCIOWO OBLANYCH ŁATWOPALNYM ŚRODKIEM I PODPALONYCH , albo też dwoję bardzo młodych osób (chłopak i dziewczyna!), którym w ty samym budynku ,,KTOŚ,, w sposób profesjonalny ...ukręcił kark!!!


Jest to wszystko do poczytania i obejrzenia zdjęć na stronie  JANUSZA MŁYNARSKIEGO pt; ,,MASAKRA W ODESSIE CZYLI JAK BANDEROWCY PIELĘGNUJA TRADYCJE,,


Cóż ja albo zwykły Rosjanin, Ukrainiec  może powiedzieć o czymś takim ???!

TAK właśnie POSTĘPOWALI ,,BANDEROWCY,, ...a więc ich potomkowie nadal istnieją !!!

NIEDAWNO MORDOWALI I PALILI ŻYWCEM POLAKÓW dla przykładu w 1943 roku....


POLECAM  WYJĄTKOWY FILM z tym związany i aby każdemu rozwiać wątpliwości KTO ZAMORDOWAŁ TYCH LUDZI BEZ SĄDU ….zwróćcie uwagę na krzyki jednej z tych mordowanych kobiet NA FILMIE ( ,,pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!,,) po czym za chwilę w jednym z okien pojawia się ZABÓJCA i ...flaga Ukrainy, przy natychmiastowym aplauzie tłumu!


DLACZEGO WIĘC OSZUKIWANA JEST SPOŁECZNOŚĆ ŚWIATA , W TYM POLSKI IŻ JAKOBY CI WSZYSCY LUDZIE (...mówi się o liczbie KILKUDZIESIECIU a nawet dużo, dużo więcej ofiar!!!) W TYM DOMU ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH ODESSY – ZGINĘLI JAKOBY W TRAKCIE ,,POŻARU,, ?????????????????????!


ICH TAM BESTIALSKO WYMORDOWANO I TERAZ ŚWIAT I UNIA EUROPEJSKA POWINNA UCZCIWIE ROZPATRZYĆ KAZDY WNIOSEK, NAWET TEN ZŁOŻONY PRZEZ ROSJAN dla przykładu w Strassbourgu ...O STWIERDZENIE TAM LUDOBÓJSTWA , KAŹNI NA LUDNOŚCI CYWILNEJ O INNYCH POGLADACH !!!!
A WINNYCH POD SĄD EUROPEJSKI !!!!!!!!!!!!!!!

KTO ginie w pożarze ...z kilkoma kulami w głowie ???!

TYLKO OSOBA ZAMORDOWANA WCZEŚNIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tak właśnie wygląda owa jedna z linii TEGO NIEWIDZIALNEGO FRONTU tej najdziwniejszych z wojen ostatnich lat...A teraz kolejna linia tego samego frontu....PATRIOTYZM UKRAIŃSKI czy ,,LOKATA,, W PRZYSZE INTERESY PRYWATNE ???!


Po tej rzezi w Odessie, natychmiast ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI przez aż dziewięć godzin trwały rozmowy z najważniejszymi politykami, urzędnikami I BIZNESMENAMI ODESSY w tej właśnie sprawie!

W ich wyniku zmieniono od razu gubernatora na nowego – co oczywiście oznaczało czystki w milicji !

Został nim Ihor Pałyca...człowiek reprezentujący interesy gubernatora Dniepropietrowska Kołomojskiego, KTÓRY STANAŁ NA CZELE OBRONY SUWERENNOŚCI I JEDNOŚCI WSCHODNIEJ CZĘŚCI UKRAINY ...przed Rosjanami!


U nas w Polsce rzecz trudna do pojęcie ale na Ukrainie dziś ...żaden przelew bankowy nie odbywa się poza strukturami finansowymi Kołomojskiego, i jego ,,Priwat Bank,,


Człowiek ten kontroluje dziś na Ukrainie strategiczne dziedziny życia NARODU UKRAIŃSKIEGO jak np.; linie lotnicze, sektor bankowy, petrochemię...itd. itd.


ZAPEWNE NAJBLIŻSZY CZASU UDOWODNI, CZY ÓW CZYNI TO Z POBUDEK PATRIOTYCZNYCH CZY TEŻ ...WYŁĄCZNIE BIZNESOWO PRYWATNYCH !!!!!!!


Putin był wściekły, gdy władze Ukrainy dały Kołomojskiemu stanowisko gubernatora w jego rodzinnym miejscu.

Kołomojski jest Żydem, szanowanym w Izraelu sponsorem synagog, odbudowywaniem Ściany Płaczu w Jerozolimie i za bardzo hojne dotowanie wspólnoty żydowskiej na Ukrainie!


A WIECIE KOGO NAJBARDZIEJ BOJĄ SIĘ DZIŚ NA WSCHODZIE UKRAINY PROROSYJSCY SEPARATYŚCI ?????!Tak zwanych ,, CZARNYCH LUDZIKÓW,,...

To osobnicy ubrani w czarne kombinezony, bez żadnych oznaczeń i napisów, ubrani w czarne kominiarki i zaopatrzeni w kałasznikowy...NIKT NIE WIE KIM SĄ !!!

Rozpędzają wszystko co jest prorosyjskie dziś na wschodzie Ukrainy ...za co oczywiście  sowicie demonstrantom płaci Kreml !


OFICJALNIE Kołomojski opłacił dwa bataliony specjalne WSCHÓD i SZTORM , gdzie walczą weterani wojny ZSRR w Afganistanie...


,,Czarne ludziki,, też opłaca Kołomojski, który w sposób dla mnie oczywisty i zrozumiały – NIE POZOSTAWIA AGRESOROWI ROSYJSKIEMU ŻADNYCH ZŁUDZEŃ ...zaatakujesz miasta = KULA W ŁEB !!!


Jak widać postawił OFICJALNIE wszystko na jedna kartę ...TYLKO ZA ILE ????!


To za jego inicjatywą ROSJANIE PONIEŚLI OSTATNIO DOTKLIWE STRATY NA WSCHODZIE UKRAINY ...


Oczywiście jest wielu którzy NA UKRAINIE dziś chcą na gwałt PRYWATNEI zarobić ...oficjalnie pieprząc głupoty i ogłupiając ludzi kłamstwami, a jednocześnie podkreślając swój ,,profesjonalizm,,


Jak się okazało niedawno – jedną z osób ,,DORABIAJĄCYCH,, NA UKRAINIE jest ex. Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, który ,,WPADŁ,, po tym jak amerykanie ujawnili że pracuje z grupą innych osób w spółce związanej z synem ...obalonego teraz prezydenta Ukrainy, skorumpowanego Janukowycza !!!


CZYTAŁEM WYWIAD Z KWAŚNIEWSKIM NA TEN TEMAT ….LEJE WODĘ I KRĘCI JAK WĄŻ BOA !!!!!(sic!!!!!!!!!!!!!!!!!)


Wiadomo ….KASA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No właśnie...a co do KASY – zobaczmy jak wygląda KOLEJNA LINIA TEGO NIEWIDZIALNEGO FRONTU TEJ DZIWNEJ WOJNY....


GOSPODARKA ROSYJSKA PONOSI BARDZO DOTKLIWE STRATY W WYNIKU TEJ WOJACZKI....


Mimo co prawda OGRANICZONYCH SANKCJI - kapitał zaczął strumieniami uciekać z niepewnej Rosji !!!

TYLKO W I KWARTALE TEGO 2014 ROKU ZACHODNI INWESTORZY WYCOFALI STAMTĄD AŻ 70 MILIARDÓW ,,ZIELONYCH,,A PROCES TEN OD KWIETNIA PRZYSPIESZYŁ ...TO JUŻ EXODUS!!!!!!

Według analiz Banku Światowego z Rosji w 2014 roku ,,wyparuje,, w ten sposób 150 mld dolarów...


BANK CENTRALNY W MOSKIE WYDAŁ JUŻ GRUBO PONAD 20 MILIARDÓW DOLARÓW NA ...RATOWANIE SPADKU WARTOŚCI RUBLA!!!!

A SŁABY RUBEL TO BARDZO DROGI DLA ROSJI ...IMPORT !


Nikt nie chce kupować rosyjskich obligacji państwowych w tym wojennym czasie...a rosyjskie ministerstwo finansów ODWOŁAŁO JUŻ OSIEM ZAPOWIEDZIANYCH AUKCJI WŁASNYCH OBLIGACJI !!!!!!!!!!!!!!!!Agencja rankingowa Standatd andPoors – obniżyła ranking Rosji do poziomu ledwie wyżej niż ...ŚMIECIOWY !!!!!!!!!!!!!!!


Moskwa dysponuje co prawda ogromnymi złożami surowców naturalnych no i rezerwami dewizowymi szacowanymi na 440 mld dolarów ale...JEJ DŁUGI ZAGRANICZNE SĄ O 30% WYŻSZE !!!


Jutro 25 maja 2014 roku mamy  BARDZO WAŻNE WYBORY NA UKRAINIE a ja dziś słyszałem ...łagodniejszego w wypowiedziach Prezydenta Rosji Putina !!!KOLEJNA SZTUCZKA ...czy też już ROZSĄDEK zapukał do drzwi Kremla ????!Piszę jak jest...Krzysztof Kowalczyk