czwartek, 29 maja 2014

ILE DZIŚ JEST CUKRU W CUKRZE...A ILE POLSKI W POLSCE ??!29 maja 2014 roku


Ostatni post na tym blogu informujący o nabyciu ,,SKRAWKA,, Skarbu Państwa pod nazwą ,, LASY PAŃSTWOWE,, na terenie POLITYCZNEJ Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku – przez tak zwanego reprezentanta ,,jedynej słusznej opcji PO-litycznej,, w Polsce czyli Platformy Obywatelskiej zwanej przez Was ,,PLATFUSAMI,, - spowodował ogromny wzrost zainteresowania na ,,pigipedii,, !!!


SŁUPEK CZYTELNICTWA OD RAZU POSZYBOWAŁ W GÓRĘ NICZYM PIONOWA ŚCIANA W GÓRACH ….!!!


I dobrze !!!MACIE PRAWO WIEDZIEĆ o tym jak się w Lasach Państwowych ,,KROI TORCIK WŁASNOŚCIOWY,, a tym samym  zrywa napis ,,LASY PAŃSTWOWE,, zamieniając go ...na TEREN PRYWATNY !!!


Nie wiem czy wiecie , ale SZYKUJE SIĘ NIEZŁA BURZA I BATALIA W SEJMIE niebawem przy głosowaniu pewnego projektu ustawy przygotowanej osobiście przez MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI RP , który wprowadzić ma JAKOBY tylko jedną (...zamiast prawie 30 dziś obecnych!!!!) kompleksową regulację kwestii ,,OŚWIADCZEŃ MAJĄTKOWYCH,, pewnych osób w Polsce !!!


Jest w niej ,,COŚ,, co jak domniemywam ...OGROMNIE NIE SPODOBA SIĘ WIELU POSŁOM a mianowicie - ,,JAWNOŚĆ OŚWIADCZEŃ MAJĄTKOWYCH,, I SPRAWY ICH KONTROLI !!!


Kierując się zasadą, że takie oświadczenia BĘDĄ OBOWIĄZKOWO MUSIELI SKŁADAĆ WSZYSCY CI KTÓRZY REALNIE MAJĄ  RZECZYWISTY WPŁYW W POLSCE NA PODEJMOWANE DECYZJE ...a więc sędziowie, prokuratorzy, policjanci, egzaminatorzy na prawo jazdy, komornicy, dyrektorzy sądów itd. itd. itp.   = ZACZNIE SIĘ ZAPEWNE BURZA ,,OBURZONYCH,, kombinatorów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ten PROJEKT zrywa z wieloma ABSURDAMI, gdzie w Biuletynie Informacji Publicznej dotąd składał takie oświadczenie radny, burmistrz, wójt itp. ...natomiast nie muszą upubliczniać swego majątku tak zwani PIERWSZOPLANOWI ,,AKTORZY,, ŻYCIA PUBLICZNEGO !!!


NIE WIEM CZY WIECIE ALE ...NIE MUSZĄ BYĆ UJAWNIANE DEKLARACJE PREZYDENTA, PREMIERA, MINISTRÓW, DYREKTORÓW DEPARTAMENTU, SĘDZIÓW, PROKURATORÓW !!!


Stanowią one ...,,TAJEMNICĘ PRAWNIE CHRONIONĄ,, !!!  (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!)


Niezły KABARET mamy w owej ,,demokratycznej,, Polsce prawda ??????????!


Kwestia OWEJ JAWNOŚCI już budzi na tyle kontrowersji, że proszę zwróćcie AKTUALNIE uwagę na swoich ,,znajomych,, sędziów czy prokuratorów i fakt, iż już mają ślinotok sugerujący niebawem pojawienie się tak zwanej ...piany wściekłości u pyska !!!!!


JEST IM TO OGROMNIE NIE NA RĄCZKĘ ….sic!!!!!!!!!!!!!!!!


A DLACZEGO ?????! ...odpowiedzcie to akurat sobie sami !!!Od razu zacznie się podważanie owych NORMALNYCH ZMIAN PRAWNYCH  przez cwaniaków – pod hasłem ,,ich zagrożenia ze strony elementu przestępczego w Polsce,,...(sic!!!!!!!)


OSOBIŚCIE NIE UWAŻAM, ŻE UPUBLICZNIANIE MAJĄTKU PRZEZ TEGO TYPU OSOBY TO TYLKO ZASPOKOJENIE CIEKAWOŚCI OPINII PUBLICZNEJ ...
Dlaczego napisałem ...ILE DZIŚ MAMY CUKRU W CUKRZE...A ILE POLSKI W POLSCE ???!


Ano dlatego, że zapewniam Was nie zdajecie sobie dziś sprawy ...JAK MAŁO POLSKI DZIŚ JUŻ NAM ZALEDWIE  POZOSTAŁO I TO W 100% ZAPEWNE DZIĘKI TYM, KTÓRZY TAK TERAZ BĘDĄ PROTESTOWAĆ PRZECIW UPUBLICZNIENIU ICH MAJĄTKU !!!!!
Oto zaledwie kilka 100% informacji dla Was o tym ...ILE POLSKI MAMY OBECNIE W POLSCE :


1/ CZY MACIE MOŻE  SWOJE PRYWATNE PIENIĄDZE W BANKU ,,PEKAO SA,, ??!


...to jedna z najbardziej zasłużonych dla Polski instytucji bankowych, która powstała w roku 1929 !!!

DZIŚ TEN BANK JEST KONTROLOWANY PRZEZ... WŁOSKO-NIEMIECKIE KONSORCJUM UniCredito Italiano S.p.A. Oraz Alianz AG.
2/ CZY SMAKUJĄ WAM MOI RODACY WYROBY CZEKOLADOWE ,,POLSKIEGO,, WEDLA ???!

OBECNIE PRYWATNYM WŁAŚCICIELEM ,,WEDEL,,  JEST... JAPOŃSKI KONCERN ,,LOTTE GROUP,,, którego ręce wpadł cały biznes Wedla wraz z zakładem produkcyjnym w Warszawie !!!


3/ CZY MOŻE ZAŚ UBEZPIECZENI JESTEŚCIE W POLSKIEJ ,,WARTA,, ???!

...złote polskie dziecko ubezpieczeń działające od 1920 roku !!!


OD 2012 ROKU NOWYMI UDZIAŁOWCAMI SPÓŁKI ,,WARTA,, STAŁY SIĘ ...NIEMIECKA GRUPA ,,TALANX,, ORAZ JAPOŃSKA FIRMA ,,MEIJI YASUDA,,4/ CZY KUPUJECIE PRASĘ W ,,RUCH,,...aby poczytać np. o ,,sukcesach.. Platformy Obywatelskiej i premiera Tuska  ??!

...to jeden z największych dystrybutorów prasy w Polsce, który miesięcznie obsługuje aż  11 MILIONÓW POLAKÓW !!!


W SIERPNIU MINISTERSTWO SKARBU (...czytaj Platforma Obywatelska!!!!) SPRZEDAŁO SWÓJ CAŁY PAKIET AKCJI  ,,RUCH,, FUNDUSZOWI …,,ETON PARK CAPITAL MANAGEMENT,, !!!!!

No czymś trzeba łatać tą miliardową dziurę w budżecie RP....

5/ CZY UŻYWACIE W DOMU DO SAŁATEK, KANAPEK MAJONEZU ,,WINIARY,,??!

.dodam, że to ,,NUMER JEDEN,, na rynku majonezów w Polsce !!!


OTÓŻ SPÓŁKA ,,WINIARY,, JEST CZĘŚCIĄ ….SPÓŁKI ,,NESTLE,, !!!!


6/ CZY MACIE W DOMU SPRZĘT AGD ,,ZELMERA,, ???!


Po przekształceniu PAŃSTWOWEGO ,,ZELMERA,, w spółkę – 22 marca 2013 roku RZĄD PLATFORMY OBYWATELSKIEJ sprawił swoimi ,,sukcesami gospodarczymi,, made in Donald Tusk, że ów ,,ZELMER,, został wchłonięty niczym smakowity deser przez grupę BSH !!!7/ CZY KUPUJECIE DZIECIOM SOKI PRZECIEROWE ,,BOBO-FRUT,, ??!


...to także  już dziś część firmy ,,NESTLE,, !!!


8/ CZY KUPUJECIE ,,DELECTA,, ...gotowe zupy, desery, przyprawy, dodatki ???!


...STAŁA SIĘ CZĘŚCIĄ ....NORWESKIEGO KONCERNU SPOŻYWCZEGO ,,REBER& SON ASA,,

W Polsce działa jako …,,REBER FOODS – POLSKA S.A.,,


9/ CZY MOŻE  KUPUJECIE NAPOJE NIEGAZOWANE FIRMY ,,HORTEX,, ???!


Dziś należy on  już do ,, ARGAN CAPITAL,, …............10/ CZY KUPUJECIE PRZETWORY WARZYWNE ,,PUDLISZKI,, ???!

...w latach 1992-1993 to jeden z 500 NAJLEPSZYCH I NAJEFEKTYWNIEJSZYCH POLSKICH PRZEDSIEBIORSTW !!!!


...Dziś to już tylko część – H.J. HEINZ COMPANY (USA) !!!


11/ CZY KUPUJECIE SŁODYCZE ,,MIESZKO,, ???!

...ZOSTAŁY SPRZEDANE HOLENDROM (,, Central European Confectionery Holdings,,)
Moi Drodzy !!!


Mam pytanie ...CZY JAK WAM TO PISZĘ TO NIE MACIE CZASAMI CHĘCI Z WŚCIEKŁOŚCI SIĘ CZEGOŚ MOCNIESZEGO NAPIĆ ???! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


Z tym też musicie UWAŻĄĆ, gdyż „


12/POLSKA  WÓDKA ,,WYBOROWA,, - trafiła już w ręce , czy też raczej pod skrzydełka pewnego... FRANCUSKIEGO KONCERNU !!!!


13/ POLSKA WÓDKA ,,ŻUBRÓWKA,, - od kwietnia 2013 roku (...znowu rządy Platformy Obywatelskiej!!!) została przejęta przez … ,,RUSSIAN STANDARD,, który ,,opiekuje się,, już także POLSKĄ wódką ,,ABSOLWENT,, czy ,,SOPLICA,, !!!!!!!!!!!!!!!


Gdybyście tak PRZY TYCH OKOLICZNOŚCIACH postanowili jednak  zrezygnować z WÓDKI a zastąpić ją PIWEM - to uwaga również !!!


14/ POLSKIE PIWO ,,TYSKIE,, - od 14 maja 2009 roku ( ...RZĄDY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!!)
100% akcji ,,TYSKIE,, posiada jakiś AFRYKAŃSKI koncern SAABMiller z siedzibą w ..Wielkiej Brytanii !!!


15/ POLSKIE PIWO ,,ŻYWIEC,, - ...DZIŚ GŁÓWNYM AKCJONARIUSZEM TEGO PIWA JEST GRUPA HAINEKEN INTERNATIONAL Z FIRMA BREWPOLE ( ...browary w Elblągu, Warce, Gdańsku, Radomiu Leżajsku !!!)


16/ POLSKIE PIWO ,,LECH,, - ...PODOBNIE JAK W PRZYPADKU PIWA ,,TYSKIE,, również od 14 maja 2009 roku (!!!) ma ...AFRYKAŃSKI ,,SAABMiller,, ( 100% akcji Kompanii!!!)


Mógłbym tak pisać...pisać...pisać … I MOŻE WÓWCZAS OTWORZYŁYBY SIĘ MOIM RODAKOM KIEDYŚ OCZY CO SIĘ TAK NA SERIO DZIEJE W NASZEJ RZECZYPOSPOLITEJ !!!!!!


A tak na marginesie ...CZY OGŁASZALIŚCIE COKOLWIEK NA PORTALU ,,NASZA KLASA,,

...bo ja nigdy !!!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


17/ Otóż ów serwis ,,NASZA KLASA,, = ZOSTAŁ SPRZEDANY W WIĘKSZOŚCI ...ROSYJSKIEMU ,, Digital Skay Technologies,, a część udziałów kupił też ,,Naspers,,... !!!!
WCALE NIE PISZĘ TEGO CO POWYŻEJ TAK SOBIE ,,PRZYPADKOWO,, ….!!!!


APELUJĘ NINIEJSZYM  DO WAS – ABYŚCIE POPIERALI INICJATYWĘ PANA PROFESORA JANA SZYSZKO ( BYŁY MINISTER ŚRODOWISKA - POSEŁ PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!)  I OSÓB Z NIM ZWIĄZANYCH, BY JAK NAJWIĘCEJ POLSKICH LASÓW UCHRONIĆ PRZED UTWORZENIEM WSZELKIEGO RODZAJU CUDACZNYCH SPÓŁEK-SPÓŁECZEK, A POTEM ICH KOMBINATORSKICH PRZEKSZTAŁCEŃ WŁASNOŚCIOWYCH !!!
MA TO BYĆ ZAPISANE W NASZEJ KONSTYTUCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A w każdych najbliższych wyborach KIERUJCIE SIĘ WYŁĄCZNIE PATRIOTYZMEM I DOBREM NASZEJ OJCZYZNY, którą jak sami widzicie na przykładach powyżej ...ROZKRADAJĄ BEZKARNIE  ,,KOLESIE,, W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH !!!!!!
A więc tak Waszym zdaniem : ...ILE NA DZIŚ JEST CUKRU W CUKRZE ...A ILE JEST POLSKI W POLSCE ?????????????????????????????????????!Piszę jak jest....


Krzysztof Kowalczyk

PS.
 
Czy ,,MAJSTERKOWANIE,, Z LASAMI PAŃSTWOWYMI JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁO ???!

Będę WAM jako pierwszy dawał o tym od razu znać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!