środa, 27 kwietnia 2016

NADSZEDŁ CZAS...ABY POZNAĆ PRAWDĘ !

27 kwietnia 2016 roku

Jakim CUCHNĄCYM ŁAJNEM była poprzednia opcja polityczna w Polsce...nie muszę chyba zbyt wielu z Was przekonywać prawda??!

DZIŚ TO GÓWNO - TO GŁÓWNY ,,TRZON" KOMITETU OBRONY DEMOKRACJI ...w Polsce, która zdaniem owych świń i krętaczy-  jest jakoby zagrożona!

Jeśli ktoś w to wierzy ...jego problem, ale dzięki Bogu MILIONY POLAKÓW nie zapomniała ekipie Tuska + Kopacz że są kłamcami zaś ich PO-lityczni kolesie to w znacznej mierze złodzieje i przestępcy!
                      

O tym się nie mówi teraz jakoś zbyt często w naszym kraju - więc ja postanowiłem czytelnikom mego bloga ,,pigipedia" PRZYPOMNIEĆ w oparciu o bieżące FAKTY  kilka skandalicznych sytuacji jakie miały miejsca za poprzedniej opcji politycznej PO- spolitych złodziei, leni, durni  i kretynów.                                     

Czasami gdy TEGO TYPU polityk patrzy w przepiękne niebo ...zawsze znajdzie tam co EXTRA dla siebie!!!!!!!!  FUCK YOU  (sic!!!) 


                  NATURA

DZIŚ JUŻ JE ZNAM ...zaś wcześniej za sam fakt ich poszukiwania i usiłowania znalezienia odpowiedzi na pytanie DLACZEGO TAKIE DRAŃSTWO JEST W OGÓLE , A PRZY TYM ,,KTOŚ" TO TOLERUJE W POLSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH ... podstępnie wylądowałem na ławie oskarżonych z prywatnego powództwa traktowany jak zwykły przestępca tylko za to,że PISAŁEM ...PISZĘ ...I BĘDĘ PISAŁ ...o politycznych draniach w PGL LP , którym kiedyś pewne układziki pozwalały na bezkarność!

Pokażę Wam w następnych informacjach ....między innymi ZDJĘCIA obrazujące skalę niewyobrażalnego partactwa w LP za czasów Platfusów Obywatelskich w Polsce  a dotyczącego mienia, które ...JEST NASZYM WSPÓLNYM MAJĄTKIEM SKARBU PAŃSTWA !!!


DZIŚ NOWA WŁADZA W POLSCE - WYBRANA W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH MUSI ZAJMOWAĆ SIĘ W WIELU MIEJSCACH ....NIESTETY CUCHNĄCYM ŁAJNEM !!!

I o tym właśnie ...na konkretnym przykładzie w następnych informacjach na ,,pigipedii"

CZYTAJCIE...PATRZCIE...OTWIERAJCIE OCZY ZE ZDUMIENIA ...


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

TAK SIĘ RODZI ...NIE TYLKO KOMITET OBRONY DEMOKRACJI  W POLSCE!!!