środa, 17 lutego 2016

POLSKA MENTALNOŚĆ I SPECYFIKA ZACHOWANIA...WYJĄTKOWĄ CECHĄ W EUROPIE!

18 lutego 2016 roku


                  Dziś nie przypadkowo kilka zdań na temat paru naszych narodowych cech dotyczących generalnie Polaków, a z których jak się okazuje ...możemy być dumni nawet w sytuacjach ekstremalnych!Jak się okazuje nie tylko   BÓG HONOR OJCZYZNA dla Polaków jest najważniejsze w życiu!

I własnie o tym co nieco dziś ...ZAPRASZAM poniżej !


Gorąco polecam Wam : wpiszcie w wyszukiwarkę Violence Against Women ( Socjal Experiment) i zobaczcie na własne oczy HIT INTERNETU  OBRAZUJĄCY TAK NA SERIO JAKIEJ MENTALNOŚCI JEST CUDOWNY CHARAKTER POLAKA!!!


Jestem z tego DUMNY jako Polak!!!!


Sprawa dotyczy społecznego eksperymentu jaki przeprowadzono w Szwecji (Sztokholm) , gdzie tym samym sprawdzano ...SPOŁECZNĄ ZNIECZULICĘ NA KRZYWDĘ INNEGO,ATAKOWANEGO PRZEZ NAPASTNIKA CZŁOWIEKA!

TYLKO POLAK ...ze wszystkich zaprezentowanych na tym filmiku nagrywanym z ukrycia  zaprezentował się JAK NA PRAWDZIWEGO FACETA PRZYSTAŁO!!!!!

Bravo!!! Bravo!!! Bravo!!!!!

Eksperyment dotyczy PRZEMOCY WOBEC KOBIET!!!

NASZ RODAK nie wiedząc iż jest nagrywany a ta sytuacja jest wyreżyserowana JAKO JEDYNY bez zastanowienia   chwyta atakującego kobietę  delikwenta za kołnierz  i bez zastanowienia ...DOMAGA SIĘ OD NAPASTNIKA ABY PRZEPROSIŁ ATAKOWANĄ KOBIETĘ!!!!!!

Człowiek oglądając tą scenę ma prawo być dumny,że jest POLAKIEM!!!!!  


NO I JEST JESZCZE ,,COŚ"...EXTRA!!!

Moi Drodzy!!!

WSŁUCHAJCIE SIĘ W PIERWSZE SŁOWA PO POLSKU NASZEGO RODAKA , KTÓRY CHWYTA OWEGO NAPASTNIKA ZA KOŁNIERZ!!!

To na dziś ...NAJPOPULARNIEJSZE SŁOWA JUŻ NIE TYKO W SZWECJI!!

A brzmią: ,,CO JEST KUR...?! "


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.