piątek, 20 czerwca 2014

,,TOP-DZIESIĄTKA,, czyli jak czytano www.pigipedia.blogspot.com w MAJU 2014 ROKU ??!


20 czerwca 2014 roku



No CZAS NAJWYŻSZY na kilka słów podsumowania Waszego czytelnictwa mojego bloga w maju 2014 roku!


BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ, że znajdujecie czas aby poczytać to i owo na ,,pigipedii,, - a ja już dawno się przekonałem, iż MAM NA CAŁYM ŚWIECIE SWOICH STAŁYCH CZYTELNIKÓW moich tekstów !!!


,,PODAJ DALEJ,, ...jak mawiam , to jest ZACHĘĆ SWOICH ZNAJOMYCH, PRZYJACIÓŁ, RODZINĘ do tego aby zaglądano na www.pigipedia.blogspot oraz na mój stary blog www.pigipedia.blog.com (PO) Lesie Lasy dla ludzi...nie koniecznie z nudów !!! :)


JESTEM PEWIEN W 100% , ŻE WIELU Z WAS BĘDZIE MIAŁO ,,OKAZJĘ,, NAUCZYĆ SIĘ POMIMO SWEGO WIEKU NA MOIM BLOGU - NOWEJ, BEZSTRONNEJ HISTORII NIE TYLKO TEJ ZWIĄZANEJ Z POLSKĄ !!!


Mój blog jest od 2008 roku bardzo ukierunkowany NA PUBLIKACJĘ NADUŻYĆ , NIEGOSPODARNOŚCI A WRĘCZ PRZESTĘPSTW JAKIE MAJĄ MIEJSCE ZA TEGO RZĄDU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ SZCZEGÓLNIE W LASACH PAŃSTWOWYCH, stąd bardzo wielu leśników czyta moje info !


ALE SĄ TEŻ INFO inne ….


OTO JAK I SKĄD GENERALNIE OGÓŁEM CZYTANO www.pigipedia.blogspot.com od początku istnienia tego bloga, aż do końca maja 2014 roku :


Nr 1. POLSKA

Nr 2 USA

Nr 3 NIEMCY

Nr 4 MALEZJA

Nr 5 WIELKA BRYTANIA

Nr 6 HOLANDIA

Nr 7 WENEZUELA

Nr 8 SERBIA

Nr 9 UKRAINA

Nr 10 FRANCJA


Za ową DZIESIĄTKĄ plasuje się bardzo wiele, A DOKŁADNIEJ ; już KILKADZIESIĄT różnych państw świata : DZIĘKI WAM WSZYSTKIM = POZDRAWIAM = ZAPRASZAM !!!


GENERALNIE w ,,TOP-10,, powyżej =  miejsca nr 1 i 2 są BARDZO oddalone wynikami Waszych wejść na mój blog, zaś różnice pomiędzy pozostałymi oraz tymi tuż za ową ,,TOP-10,, są naprawdę małe, a czasami minimalne !


A OTO JAK WYGLĄDAŁO WASZE CZYTELNICTWO TYLKO W MAJU 2014 ROKU :


Nr 1 POLSKA

Nr 2 NIEMCY (...które w maju b.r. wyprzedziły aż o 100% poniższe  …)

Nr 3 USA

Nr 4 WIELKA BRYTANIA

Nr 5 UKRAINA (...non stop idziecie w górę !!!)

Nr 6 TURCJA

Nr 7 HISZPANIA (...szkoda,że Wam dokopali na mistrzostwach świata !!!!)

Nr 8 INDIE

Nr 9 WENEZUELA

Nr 10 FRANCJA


...A więc jak sami widzicie CZYTELNICTWO W MAJU 2014 ROKU www.pigipedia.blogspot.com - jest zgoła inne niż to  GENERALNIE !!!


Najbardziej poczytnymi informacjami w maju 2014 roku były te o nadużyciach...zaś generalnie CO MIESIĄC WASZE CZYTELNICTWO JEST KAŻDORAZOWO O OKOŁO KILKANAŚCIE PROCENT WYŻSZE NIŻ W MIESIĄCU POPRZEDNIM !!!!


A W SKALI TYLKO JEDNEGO MIESIĄCA RÓWNA SIĘ TO LICZBIE BARDZO WIELU TYSIĘCY WASZYCH WEJŚĆ NA MÓJ BLOG !!!



DZIĘKUJĘ !!! I  ZAPRASZAM WAS CODZIENNIE !!!


Ostatnio , ale to już w CZERWCU zauważyłem bardzo mocny ,,atak,, pod względem czytelnictwa mojego bloga za pomocą SERWERÓW ROSYJSKICH, stąd też jak przypuszczam ROSJA pojawi się w ,,TOP – 10 ,, w tym właśnie miesiącu wysoko!!!



DLATEGO TEŻ NINIEJSZYM PODAM KILKA CIEKAWYCH INFO NA TEMAT ROSJI, UKRAINY I BIAŁORUSI ...dziś przy tym podsumowaniu , poniżej !!!


JEST TAKIE MĄDRE POWIEDZENIE ; (cytat) ; …,,WSZĘDZIE DOBRZE – GDZIE NAS NIE MA !!!,, więc czytając moje info SKĄDŚ TAM NA ŚWIECIE ...cieszcie się tym, co macie DOBREGO i UNIKAJCIE OSZOŁOMÓW, CWANIAKÓW, KRĘTACZY !!!!


W Polsce DZIŚ nie jest wcale tak ,,różowo,, i cudownie – jak chciałaby obecna władza Platformy Obywatelskiej, którą MAM OGROMNA NADZIEJĘ, ŻE WRESZCIE NARÓD POSADZI NA STOS , po tym co ujawnili dziennikarze ,,WPROST,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CHWAŁA WAM ZA TO PANOWIE , ŻE POKAZALIŚCIE MOIM RODAKOM I CAŁEMU ŚWIATU – JACY SZUBRAWCY I POLITYCZNE ŚWINIE RZĄDZA DZIŚ RZECZYPOSPOLITĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A teraz kilka info, DLA NASZYCH PRZYJACIÓŁ SŁOWIAN NA WSCHODZIE; DLA ROSJAN, UKRAIŃCÓW, LITWINÓW, ŁOTYSZY, BIAŁORUSINÓW ...wspaniałych ludzi, którzy marzą żyć i pracować dla swej OJCZYZNY zawsze w pokoju !!!!!



Patriarcha Cyryl ponownie zaapelował o zakończenie BRATOBÓJCZEJ WOJNY pomiędzy narodami Rusi … a według mnie powinien zaadresować to TYLKO na adres ; PUTIN – KREML !!!


Prezydent UKRAINY Pan Poroszenko  dziś wstrzymał działania ZBROJNE przed napastnikami z Rosji !!! ROZEJM ....


W ten czwartek siły wojsk ukraińskich opanowały w Donbasie miejscowości – Jampil, Zakotynoje, Kirowske – przez które przerzucano broń z Rosji na Ukrainę do Słowiańska!!!


Na wschód od Słowiańska trwają ciężkie walki z udziałem czołgów...zabito około 300 atakujących UKRAINĘ naiwnych moim zdaniem osobników, zginęło też 7 wojskowych ukraińskich i raniono kolejnych 30 osób!!!!


KILKA GODZIN TEMU ( 20.06.2014 roku!!!) w pobliżu miejscowości DEBALCEVO i GORŁOWKA moi znajomi sfotografowali ...KOLUMNĘ CZOŁGÓW I WOZÓW OPANCERZONYCH Z FLAGAMI ROSJI , KTÓRE JADĄ ...NA DONIECK!!!!!!


Ponoć czołgi rosyjskie prą też w kierunku Ługańska...


W pobliżu wsi USPIENKI w obwodzie donieckim widziano rosyjski desant składający się z 50-60 ludzi...

Te ruchy wojsk to znowu ,,ROZEJM,, ale  w wersji Kremla....

A KILKA DNI TEMU ROSYJSCY DZIENNIKARZE (Mykyta Konaszenkow, Jevheni Davydov) POPROSILI NARÓD UKRAIŃSKI O WYBACZENIE, PONIEWAŻ ...KŁAMALI W DZIEŃ, KŁAMALI W NOCY....na temat sytuacji na Ukrainie w informacjach jakie przekazywali do Rosji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


FAŁSZOWALI NA ZLECENIE INFORMACJE Z UKRAINY !!!!


W czasie pracy w SŁOWIAŃSKU i KREMATORSKU - prawie każda info jaką upubliczniali była FAŁSZEM !!!


O bombach fosforowych użytych pod Słowiańskiem przez Ukraińców...czy zastosowaniu broni ,,GRAD,, przeciwko ludności cywilnej !!!



MOI DRODZY !!! KIERUJCIE SIĘ WŁASNYM ROZUMEM I INTUICJĄ – A NIE TYM CO WAM POKAZUJĄ NA TEMAT TEJ BEZSENSOWNEJ WOJNY GDZIE CIERPI MILIONY LUDZI, POZBAWIONYCH WODY, PRĄDU, ŻYWNOŚCI !!!


OSOBIŚCIE WIDZIAŁEM ZDJĘCIA WYKORZYSTYWANE PRZEZ ROSJAN PROPAGANDOWO, KTÓRE POCHODZIŁY Z ...RÓŻNYCH KONFLIKTÓW NA ŚWIECIE I TO NA DODATEK SPRZED WIELU, WIELU  JUŻ LAT, A OPISYWANYCH W MEDIACH ROSJI JAKO TE DOTYCZACE TERAZ  WOJNY NA UKRAINIE !!!!!!!!

KŁAMCY I OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie jestem rusofobem...NIE CIERPIĘ BANDEROWCÓW, ZA TO CO ZROBILI MOIM RODAKOM W POLSCE, KTÓRĄ OKRADZIONO Z POŁOWY TERYTORIUM PO ZAKOŃCZENIU II WOJNY ŚWIATOWEJ (!!!!) ... A DO TEGO ZNAM WIELU POCZCIWYCH I MIŁYCH ROSJAN I UKRAIŃCÓW, PRAGĄCYCH ŻYĆ DOSTATNIO U SIEBIE ...ale NIE DAJCIE SIĘ OGŁUPIAĆ NIKOMU – banderowcom, czy Rosjanom !!!



A cóż  tam ciekawego dziś  na BIAŁORUSI ??!


Rosyjskie bombowce Tu-160 przeznaczone do niszczenia celów w ściśle określonym miejscu i czasie za pomocą bomb, pocisków rakietowych lub nawet bomb jądrowych – będą lada chwila stacjonowały na lotniskach Białorusi !!!!

TUŻ PRZY GRANICY RZECZYPOSPOLITEJ ....a jeszcze nie tak dawno na jej terenach !!!!!

OBECNIE TRWA PRZYGOTOWYWANIE TYCH SAMOLOTÓW I ICH ZAŁÓG Z LOTNISKA ,,ENGELS,,....


NA BIAŁORUSI ZNAJDĄ SIĘ RÓWNIEŻ ROSYJSKIE WOZY PANCERNE ,,TYGRYS,,
POCISKI BALISTYCZNE KRÓTKIEGO ZASIĘGU ,,ISKANDERY,, I SYSTEMY RAKIET PRZECIWLOTNICZYCH ,,C-400,,



A Na zakończenie dziś specjalna  INFO dla myśliwych ;


Czołowy myśliwy przedsiębiorstwa ,,GRODZIEŃSKI LESCHOZ,, wybrał się w ciągu ostatnich 48 godzin z dwoma psami i dubeltówka ...NA DZIKI !


Tropił dziki psami w lesie...upaplał ię w bagiennym błocie i ...NIC !!!

WRZUCIŁ BROŃ NA TYLNE SIEDZENIE SWEGO SAMOCHODU...POLECIŁ MŁODYM PSIAKOM WSKAKIWAĆ DO TYŁU I RUSZYŁ DO DOMU!


Psy tak się cieszyły Z TEJ DECYZJI PANA  na tylnym siedzeniu owego auta, że ...nacisnęły łapą na spust dubeltówki JAK SIĘ OKAZUJE , KTÓREJ IDIOTA NIE ROZŁADOWAŁ no i św. Hubert postanowił mu tym samym w jakimś sensie sprawić niespodziankę !!!


PADŁ STRZAŁ PROSTO W D^^^^ KIERUJĄCEMU AUTEM MYŚLIWEMU, który ledwo co dał radę dojechać do szpitala....


TO TAK KU PRZESTRODZE ,,BRACI MYŚLIWYCH,, W POLSCE....a fakt jest w 100% autentyczny !!!!

DARZ BÓR !!!!!

Piszę jak jest ….



Krzysztof Kowalczyk