piątek, 13 czerwca 2014

PROGNOZA ; ROBI SIĘ GORĄCO NAD NASZYM MORZEM BAŁTYCKIM...


13 czerwca 2014 roku


I wcale nie za sprawą astronomicznego LATA , które zbliża się dużymi krokami w ten nasz region...


Gdy wczoraj meczem BRAZYLIA-CHORWACJA rozpoczęły się kolejne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – kochający ten sport UKRAIŃCY na wschodzie swojej ojczyzny kryją się PRZED ŚMIERCIĄ po piwnicach, a też przecież marzą żyć jak inni w POKOJU ...również chcieliby przy kawie, ciastkach usiąść beztrosko  przed TV i kibicować swoim !


TAM NA DZIŚ ...NA UKRAINIE TRWA JUŻ REGULARNA WOJNA, GDZIE ZABITO SETKI W WIĘKSZOŚCI BOGU DUCHA WINNYCH OSÓB !!!


Nawet wczoraj porwano z Ukrainy do Rosji cały autobus dzieci ...sierot!

Ci którym ,,WOJACZKA,, JEST CHLEBEM POWSZEDNIM...OKAZJĄ NA ZAROBIENIE KASY nie mają żadnych skrupułów zasłaniać się kobietami i dziećmi – aby osłaniać swą tchórzliwą dupę przed kontr reakcją strony rządowej Ukrainy !
Organizują swe bazy w ...przedszkolach, szkołach, domach dziecka - byleby tylko szantażować ludność cywilna i mordować !!!

MORDERSTWA...WYSADZANIE LUB ZAMINOWYWANIE ZAKŁADÓW PRZEMYSŁOWYCH...POZBAWIANIE ZWYKŁYCH LUDZI DOSTĘPU WODY I PRĄDU ...tak wyglada W TEJ CHWILI ,,życie,, u naszych sąsiadów na Ukrainie !!!O smutnej i przykrej sytuacji POLAKÓW PRACUJĄCYCH I ŻYJĄCYCH OBECNIE NA WYSPACH BRYTYJSKICH dowiedziałem się ostatnio...


Brytyjskie media podały kilka dni temu info o DRAMATYCZNYM WZROŚCIE ATAKÓW NA POLAKÓW TAM MIESZKAJĄCYCH !

LICZBA TEGO TYPU AGRESJI WOBEC MOICH RODAKÓW WZROSŁA W TYM ROKU AŻ 10-KROTNIE OD CHWILI, GDY POLSKA WESZŁA DO GRONA KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ...


W UBIEGŁYM 2013 ROKU OFICJALNIE (!!!!!) BYŁO TO 585 PRZYPADKÓW ZNANYCH TAMTEJSZYM ORGANOM ŚCIGANIA , A TO OZNACZA IŻ ...CO 14 GODZIN POLAK BYŁ TAM ATAKOWANY LUB ZNIEWAŻANY !!!


To są bardzo ZANIŻONE INFORMACJE, gdyż zaledwie połowa komendantur policji odpowiedziała na pytania w tej POLSKIEJ KWESTII.


Co czwarta osoba w niektórych częściach Anglii i Irlandii Północnej aresztowana przez policję ...MIAŁA ŚCISŁY ZWIĄZEK Z TYMI NAPADAMI !!!


ANKIETA JAKĄ WYKONANO WŚRÓD POLAKÓW TYLKO W SAMYM LONDYNIE DOBITNIE DOWODZI, ŻE DWIE TRZECIE Z NICH OSOBIŚCIE DOŚWIADCZYŁO DYSKRYMINACJI ZE STRONY BRYTYJCZYKÓW LUB TEŻ ZNA OFIARY TAKICH NAPADÓW I OBRAŻANIA POLAKÓW !!!


Ma to zapewne ścisły związek z recesją na wyspach, a ja pisze te słowa do moich czytelników bloga stamtąd ...UWAŻAJCIE! BĄDŹCIE CZUJNI ! JEDNOCZCIE SIĘ Z POLONIĄ NA WYSPACH I REAGUJCIE NA TEGO TYPU NAPADY !!!!!


Wracając do LETNIEJ GORĄCZKI nad naszym polskim morzem bałtyckim – informuję, że woda w niektórych jej miejscach już się zapewne gotuje, choć do pełni lata parę dni …Naprzeciw SIEBIE STANĘŁY DWIE ARMIE ….ROSYJSKA I ZACHODNIEJ EUROPY !!!


Od wtorku na terytorium obwodu kaliningradzkiego w manewrach wojskowych uczestniczy 24 okręty Federacji Rosyjskiej, które połączono w kilka grup taktycznych!

Wśród nich zauważyć łatwo niszczyciel ,,Nastojczywyj,, łodzie podwodne, korwety ,,Strieguszczyj,, ,,Soobrazitielnyj,, czy ,,Bojkij,,


W manewrach wykorzystywane są ściągnięte z obwodu twerskiego myśliwce przechwytujące Su-27,wielozadaniowe myśliwce bombardujące Su-34, samoloty do zwalczania stacji radarowych Su-24MP, bombowce dalekiego zasięgu Tu-22M3, oraz ciężkie śmigłowce bojowe Mi-24.

NA CELE MORSKIE, POWIETRZNE I NAZIEMNE NAPROWADZA JE – PATROLUJĄCY PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ W TYM REJONIE SAMOLOT WCZESNEGO OSTRZEGANIA A-50 !!!!!!


Znalazła się tu nad Bałtykiem grupa z dywizji powietrzno-desantowej z Pskowa, pododdziały piechoty morskiej Floty Bałtyckiej....wiele tysięcy żołnierzy !


OBIEKTYWNIE MYŚLĘ TU O KOSZTACH TEGO NIEPOTRZEBNEGO  ,,PRĘŻENIA MUSKUŁ,, A SZCZEGÓLNIE W SYTUACJI, KIEDY NA OGROMNYCH TERENACH ROSJI TRWA.....BARDZO DUŻA POWÓDŹ I TAMTEJSI ROSJANIE SĄ POZOSTAWIENI NA PASTWĘ LOSU...musząc prosić Boga, aby woda jak najszybciej opadła !!!BARDZO NIEBEZPIECZNY INCYDENT MILITARNY ...CZYSTA PROWOKACJA DO POCIĄGNIĘCIA ZA SPUST BRONI, ALBO TEŻ WYSTRZELENIA RAKIET PRZECIWLOTNICZYCH – MIAŁA KILKA DNI TEMU MIEJSCE NA MORZU CZARNYM!!!UWAGA!!!!

NA BARDZO NIEWIELKIEJ WYSOKOŚCI , W SPOSÓB CZYSTO PROWOKACYJNY – W BEZPOŚREDNIM POBLIŻU AMERYKAŃSKIEGO OKRĘTU USS ,,Donald Cook,, podczas ostatniego weekendu ….AŻ 12 KROTNIE PRZELATYWAŁ SOBIE JAKBY NIC NAD TYM OKRĘTEM ROSYJSKI SAMOLOT WOJSKOWY!!!

SAMOLOT TEN KAŻDORAZOWO PRZELATYWAŁ NA WYSOKOŚCI MAX. 150 METRÓW NAD POZIOMEM MORZA...CZEMU A GŁÓWNIE KOMU TO MA SŁUŻYĆ W SYTUACJI TAK NAPIĘTEJ ATMOSFERY W NASZYM REGIONIE I WOJNIE ROSYJSKO-UKRAIŃSKIEJ ???!


CZY DO CZEGOŚ PODOBNEGO DOJDZIE TERAZ ???!
A ja przypomnę jak opisywałem sytuację z 2010 roku, gdy nasze polskie stacje radarowe namierzyły rosyjski samolot lecący nisko nad lustrem wody morza bałtyckiego - po czym gdy pilot ,,zajarzył,, iż jest namierzony ...dał nogę do Kaliningradu !!!

Od 09 do 20 czerwca 2014 roku  na morzu bałtyckim trwają manewry wojsk NATO ,,Saber Strike,, zorganizowane przez europejskie dowództwo US Army!


Udział OFICJALNIE biorą żołnierze 10 państw Europy = NA TERYTORIUM LITWY, ŁOTWY I ESTONII !!!


Są tam wojska POLSKIE, litewskie, estońskie, łotewskie, amerykańskie, duńskie, norweskie,
brytyjskie, fińskie, kanadyjskie.

A wraz z nimi myśliwce F-16, amerykańskie bombowce B-52, estoński L-39, wspomagane przez samoloty tankowania powietrznego KC-135, oraz maszyny transportowe takie jak min; C-130 Hercules i śmigłowce CH-47 Chinook..


WŚRÓD WOJSK ZNALAZŁA SIĘ DUŃSKA GRUPA BOJOWA BATALIONU WYSOKIEJ GOTOWOŚCI W LICZBIE PONAD 1 TYSIĄCA ŻOŁNIERZY WYPOSAŻONYCH W CZOŁGI LEOPARD 2A5, BOJOWE WOZY PIECHOTY CV9035, ZMODYFIKOWANE GĄSIENNICOWE TRANSPORTERY M113 ORAZ KOŁOWE TRANSPORTERY OPANCERZONE TYPU ,,STRYKER,,


Manewry podobnego typu jakie miały miejsce rok temu (2013) były ze względu na obecną sytuację w REJONIE MORZA BAŁTYCKIEGO zdecydowanie mniejsze...dziś liczba wojsk i sprzętu jest większa o ponad 150 % niż poprzednio !.....A MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ W DALEKIEJ BRAZYLI TRWAJĄ I  DZIŚ MEKSYK-KAMERUN … GDY WODA W NASZYM MORZU TERAZ SIĘ ,,GOTUJE,, !


Piszę jak jest ...GORĄCO NAD MORZEM BAŁTYCKIM !!!!


Krzysztof Kowalczyk