wtorek, 6 listopada 2018

Barbara Poleszuk ... więzień POLITYCZNY w wolnej Polsce!

06 listopada 2018 roku

BARBARA POLESZUK z Hajnówki to więzień polityczny w obecnej WOLNEJ Polsce ... 26 letnia działaczka narodowa skazana przez Sąd  na cztery miesiące więzienia za .......................... ,, PODRAPANIE POLICJANTA,, podczas odbywającej się nocy kupały w lipcu 2018 roku !!!


Do działań tej działaczki narodowej należało organizowanie m.in. marszów pamięci związanych z Żołnierzami Wyklętymi i promowanie ich działalności .
Bezwzględny wyrok Sądu to dowód na to, jak nie po drodze jest NADAL na tej ziemi to jest na Podlasiu , w WOLNEJ POLSCE -  tym, którzy woleliby aby Polska nadal była uzależniona dla przykładu  od sierpu i młota...
W środowisku patriotycznym znana jest z tego, iż PIĘKNIE rysuje portrety naszych bohaterów narodowych ...
 A tu chciałem dodać, iż jest to wyrok BEZWZGLĘDNEGO  WIĘZIENIA...i cóż dla psychiki tak młodej dziewczyny może on oznaczać ?!
Działacze patriotyczni podobni do Basi zawsze mogą spotkać się z wrogim i agresywnym  usposobieniem miejscowych  Białorusinów...

Głęboko wierzę w to, że Pan Zbigniew Ziobro Minister Sprawiedliwości godnie rozwiąże tenże problem... a w tej chwili przypomina mi się atak na policjanta Frasyniuka i uniewinnienie go po tym przez Sąd !!!

O tym jaka to jest walka niech świadczy pewno zdarzenie sprzed zaledwie 3 miesięcy w Nadleśnictwie Browsk gdzie pewien turysta z Lubartowa ... WSZEDŁ NA POMNIK ŻOŁNIERZA WYKLĘTEGO ZAMORDOWANEGO PRZEZ URZĄD BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO BY ZROBIĆ SOBIE SELFII !
Chodzi tu o  Danutę Siedzikównę ,, Inkę,, którą za sprawą leśników uczczono dopiero po odnalezieniu jej zwłok po wielu latach  i potwierdzeniu tego przez Instytut Pamięci Narodowej...

Uroczyste odsłonięcie pomnika Danuty Siedzikówny - "Inki" w miejscowości Gruszki nieopodal Narewki, fot. Edyta Wołosik
To jest właśnie  to miejsce i UROCZYSTE odsłonięcie owego pomnika i trzeba tutaj przyznać, że ów turysta MIAŁ BUJNĄ WYOBRAŹNIE ... bo kto z Was wpadłby ba tak idiotyczny pomysł aby wchodzić na ten pomnik dla jakiegoś selfii ???!

WIELKIE ŚWIĘTOWANIE NIEPODLEGŁOŚCI zbliża się do nas już dużymi krokami...a tu pani prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz stwierdziła że będzie bardzo uważnie obserwować marsz niepodległości i jeśli zobaczy np. racę nie będzie się wahała aby go rozwiązać !  Następna kandydatka do uznania wielotysięcznego tłumu Polaków radujących się ze tego święta... za jakoby faszystów !
TAKŻE JEST WIĘCEJ NIŻ PEWNE ,ŻE MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI W 100 ROCZNICĘ JEJ  ODZYSKANIA OWA  CHORA BABA I TO NA DODATEK JUŻ JAKO BYŁA PREZYDENT WARSZAWY ODWOŁA!

Ale Wy się tym wcale nie przejmujcie ... ŚWIĘTUJCIE I RÓBCIE SWOJE !!!

Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk