wtorek, 16 lutego 2016

NAJBARDZIEJ CHCIWA I PAZERNA REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE ...ZA CZASÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!!

16 lutego 2016 roku


Czasy OSZUSTÓW, KRĘTACZY I CHCIWYCH POSPOLITYCH DRANI ZWIĄZANYCH Z POPRZEDNIĄ OPCJA POLITYCZNĄ Platformy Obywatelskiej ...mamy ,,jakoby" za sobą!

NASTAŁ TERAZ CZAS WNIKLIWYCH ANALIZ I UDOWODNIENIA W JAKI SPOSÓB OWI ,,NIESKAZITELNI" FUNKCJONARIUSZE SYSTEMU WŁADZY W POLSCE TAK MEGA WAZELINIARSKO ZWIĄZANI Z PLATFUSAMI OBYWATELSKIMI ...okradali nasza Polskę , kombinując do granic nie tylko możliwości , aby co nieco ,,skroić" dla siebie prywatnie!

OD LAT TEN PROCEDER OBSERWOWAŁEM I ZBIERAM WSZELKIE INFORMACJE DZIĘKI WAM MOI DRODZY CZYTELNICY MOJEJ ,,PIGIPEDII" ...kto z kim...gdzie..jak...za ile...

Zapłaciłem za to pewną cenę, gdyż byłem zmuszony działaniami POSPOLITYCH CWANIAKÓW I KOMBINATORÓW zasiąść nawet na ławie oskarżonych za .........upublicznienie tekstów dotyczących DRAŃSTWA W LASACH PAŃSTWOWYCH,KTÓRE OTO PO PARU LATACH NICZYM CUCHNĄCE FEKALIA WYPŁYWAJĄ SOBIE NA WIERZCH ...w 100% potwierdzając moją rację w tym co miałem odwagę wówczas upublicznić!!!!!

Sąd Rejonowy w Gdańsku mnie uniewinnił od zarzutu z oskarżenia prywatnego już Dzięki Bogu ex. dyrektora RDLP w Gdańsku Pana Jana Szramki , który za czasów władzy koalicji PO+PSL czuł się jak ryba w wodzie...a jak wiadomo doskonale RYBA LUBI PŁYWAĆ, zaś Pan Szramka ...pić BEZKARNIE alkohol nawet w mundurze leśnika!!!

TWÓRCZOŚĆ ,,PRACY" DYREKTORA SZRAMKI JAK WIDAĆ ...NIE MIAŁA DNA!!!!!!


No i jak sami poniżej widzicie : FACET BYŁ PEDANTYCZNIE DOKŁADNY PODAJĄC NAWET DATĘ  NA IMPREZIE...Takie to wówczas były realia...BIERNY+MIERNY=ALE WIERNY !!!
Barszcz Kwaśniewskiego
Z informacji jakie posiada ,,pigipedia" jest wiadomym,ze co niektórzy ,,dźwigali CIĘŻARY" z Oleksym ...a jak w powyższym przypadku??!

Za sprawą ,,pewnych zabiegów" sprawa wylądowała w Sądzie Okręgowym w Gdańsku, który ...ku jak domniemywam ogromnemu zaskoczeniu CWANIAKA puszczającemu po leśnych kniejach swojej POlitycznej  GAWIEDZI I DURNIOM bajki o jakoby moim skazaniu  (sic!!!) postanowił zwrócić akta !!!

ZAKŁADAM I TAKI MAM PLAN,ŻE EX DYREKTOR RDLP GDAŃSK MAJĄCY DUŻĄ SŁABOŚĆ DO KIELICHA ...już niebawem znajdzie się za moimi staraniami w Strasbourgu, gdzie ogromna większość procentowa tego typu spraw, jest wygrywana na korzyść tego typu oskarżanych osób co ja!
A tak na marginesie: NIE CIEKAWI MNIE KTO JAKĄ MIAŁ CHOINKĘ NA ŚWIĘTA...
Gustowna choinka
Pożyjemy...zobaczymy !

FACET TEN NIGDY NIE WIERZYŁ,ŻE MAM MNÓSTWO ŹRÓDEŁ INFORMACJI JAKIE MI NADSYŁALIŚCIE I NADSYŁACIE NADAL W SPRAWACH NIE TYLKO OKRADANIA LASÓW PAŃSTWOWYCH W MAJĄTKU...TRAKTOWANIA NIE TYLKO LEŚNIKÓW JAK SŁUŻĄCYCH...DYSKRYMINACJI I NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA BRACI LEŚNEJ ...WYKORZYSTYWANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH I MAJĄTKU  LP POD SWOJE CELE PRYWATNE...itd. itd. itp !

No to nastał czas , aby NIE TYLKO ON się o tym dowiedział ...CO WAS BRACI LEŚNA NIEPOKOI I OBURZA A DOTYCZY  CHCIWYCH  ,,APARATCZYKÓW"POPRZEDNIEJ WŁADZY W POLSCE, dla których jakoby teraz w Polsce jest zagrożona demokracja!


A tak na marginesie PRZESTRZEGAM WAS WSZYSTKICH!!!!


Dziś władze Platfusów Obywatelskich zadecydowały o ...UTWORZENIU TAK ZWANYCH ,,KOMITETÓW OBYWATELSKICH" w każdym powiecie na terenie Polski, który będzie miał za zadanie ATAKOWANIE I KRYTYKOWANIE Prawa i Sprawiedliwość każdymi sposobami, z udostępnieniem środków i lokum Platformy Obywatelskiej!
Ten kolejny TWÓR IDIOTÓW powinien mieć raczej nazwę :

KOMITET OBYWATELSKIEGO OGŁUPIANIA !!!

UWAŻAJCIE !!!

To kolejna POLITYCZNA ŚCIEMA i zagrywka ,,pod publiczkę" DLA DOBRA I INTERESU PLATFUSÓW OBYWATELSKICH ...podobnie jak i ów twór o nazwie ,,KOMITET OBRONY DEMOKRACJI' (sic!!!!)

Niebawem ...tekst ZE SZCZEGÓŁAMI świadczącymi o tym JAK ...KTO personalnie..,,SPRYTNIE" KOMBINOWAŁ w LP aby za sprawą jednego podpisu stać się bogatszy o ...setki tysięcy złotych ze szkodą dla Skarbu Państwa !!!Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Wypijmy za zdrowie tych, którzy Walentynki spędzili samotnie w domu