niedziela, 19 października 2014

SZRAMKA...POLICYJNYM KAPUSIEM POD OCHRONKĄ I SPECJALNYM NADZOREM !

19 października 2014 roku

Niedawno otrzymałem przesyłkę listowną z PROPOZYCJĄ ,,KOGOŚ,, do podzielenia się informacjami na temat braku kompetencji itp. między innymi Dyrektora RDLP Gdańsk Pana Jana SZRAMKA - ex. zastępcy dyrektora generalnego Lasów Państwowych w Warszawie.
Pozostaję w nadziei,że RESZTA info obiecanych mi dotrze...

TAK! TAK!
To ten sam, który WSŁAWIŁ SIĘ NA CAŁĄ POLSKĘ organizacją dla Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego posadzenia ,,DĘBA WOLNOŚCI,,w Gdańsk-Oliwa w rocznicę JAKOBY 25 lat ,,transformacji,, w Polsce po 1989 roku...KTÓRY JAKO JEDYNY DĄB Z TYCH POSADZONYCH PRZEZ PREZYDENTA  W TRYBIE EXPRESOWYM, WRĘCZ JAKBY NA ZAMÓWIENIE USECHŁ !!!
            
...no nie mogę patrzeć na to!!!


Pisałem o tym na blogu...


Kilka dni temu puls mi podskoczył gdy dotarła do nie KOLEJNA wiadomość o tym,że...SZRAMKA JEST POLICYJNYM KAPUSIEM POD OCHRONKĄ I SPECJALNYM NADZOREM!!!!

                             
I własnie o tym KTO...CO...GDZIE...I JAK... na www.pigipedia.blogspot.com.
Analizując otrzymane ostatnio informacje, dowiedziałem się iż SZRAMKA jest aktualnie świadkiem koronnym w sprawie zabójstwa dyrektora oddziału PZU w Bydgoszczy, zamordowanego w 1999 roku, gdyż uniemożliwiał przestępcom wyłudzanie odszkodowań.

JEST POD SZCZEGÓLNĄ OPIEKĄ POLICJI ponieważ jego zeznania pogrążają wszystkich a jak wiadomo dla policji, prokuratury takie ,,złote jajo,, to 100% sukces..

SZRAMKA w swoich zeznaniach tak pogrążył parę osób,że dostali już wyroki ,a w tym między innymi ...policjantów oraz strażników więziennych!

Ze SZRAMKI zrobiono ,,świadka koronnego,, dzięki czemu wymiar sprawiedliwości miał skutecznie walczyć z przestępcami...

DWA LATA TEMU SZRAMKA ODWOŁAŁ NAGLE NA SALI SĄDOWEJ  WSZYSTKIE ZŁOŻONE  DOTĄD ZEZNANIA a podstawa takiego zachowania jest atak i próba porwania członka jego rodziny, KTÓRĄ ZGODNIE Z UMOWĄ MIAŁA CHRONIĆ POLICJA!

Przestępcy ustalili już kasę za jego głowę...

Analizując głębiej otrzymaną informację na temat SZRAMKI zauważyłem w niej niestety brak jakichkolwiek powiązań z Lasami Państwowymi, a w tym RDLP Gdańsk!

WIELKA SZKODA...bo zapowiadało się rewelacyjnie!

Otóż okazuje się, że SZRAMKA ...to pseudonim od blizny na twarzy osadzonego w więzieniu w Bydgoszczy świadka koronnego Dariusza S.

PEWNIE JESTEŚCIE ZAWIEDZENI TAKIM OBROTEM SPRAWY...ja też!!!
Niestety na twarzy obecnego dyrektora RDLP Gdańsk jak widzicie sami nie ma żadnej widocznej SZRAMY, aczkolwiek po dokładnym spojrzeniu ...POSIADA JAKIEŚ NIENORMALNOŚCI NA CZOLE, być może ze stresu lub też częstym myśleniu o www.pigipedia.blogspot.com i myśleniu o strefach ochronnych wokół gniazd...

...a jak się trafią TAKIE w dobie ocieplenia klimatu w Gdańskiem??!

Jestem Wam bardzo wdzięczny za każde informacje na temat nieprawidłowości w Lasach Państwowych RDLP Gdańsk ściśle związanych z dyr. Janem SZRAMKA – ale niestety informuję, iż ten powyższy sygnał jest nie związany z LP , gdyż jak sami widzicie Pan dyrektor SZRAMKA ...nawet widocznej blizny (SZRAMY) na twarzy nie ma!

Zaś co do jego jakoby współpracy z Milicją Obywatelską za czasów KOMUNY...WSPÓLNE SUTO ALKOHOLOWE IMPREZY Z KOMUNISTAMI W LASACH GDAŃSKICH ...lub innymi służbami specjalnymi PRL, to tego typu informacje zbiera Instytut Pamięci Narodowej, więc jeśli jesteście w posiadaniu takowych – TO TYLKO TAM A NIE DO MNIE PRZEKAZUJCIE OWE WIADOMOŚCI!

Mnie interesuje niegospodarność...złe zarządzanie...brak kompetencji...wyjątkowe bo SKANDALICZNE traktowanie innych pracowników Lasów Państwowych ...itp  min przez Jana SZRAMKĘ obecnego dyrektora RDLP Gdańsk!

UPUBLICZNIĘ NA TEN TEMAT WSZYSTKO NA BLOGU www.pigipedia.blogspot.com

NA ZAKOŃCZENIE CIEKAWOSTKA ;

Czy pamiętacie poprzedniego dyrektora RDLP Gdańsk Pana Zbigniewa Kaczmarczyk ??!

To ,,jego,, regionalni inspektorzy RDLP Gdańsk sporządzili protokół na temat zniszczenia strefy ochronnej ORLIKA KRZYKLIWEGO przez leśników Nadleśnictwa Elbląg ...i w tym protokole obarczyli po kolei kilka osób BEZPOŚREDNIĄ WINĄ ZA TEN SKANDALICZNY CZYN !!!

Wśród osób które są temu winne jest Michał SZRAMKA – syn wówczas z-cy dyrektora generalnego LP Jana SZRAMKI, który w sprawie owego gniazda i strefy ochronnej orlika krzykliwego jako młody inżynier nadzoru ...NIE ZROBIŁ NIC co można byłoby nazwać profesjonalizmem pracy w LP !

Po prostu LENISTWO...UKŁAD...itd.itd.

Po ,,wyautowaniu,, z DGLP Jana Szramki z Warszawy i UKŁADOWYM,POLITYCZNYM USADZENIU GO NA STOŁKU DYREKTORA RDLP GDAŃSK – pracę automatycznie stracił poprzedni dyrektor RDLP Zbigniew Kaczmarczyk!

SZRAMKA NIE ZAPROPONOWAŁ MU ŻADNEJ, JAKIEJKOLWIEK PRACY W GDAŃSKICH LASACH...chociażby klozetowego w Leśnym Kompleksie Promocyjnym!

JUŻ WIEM ZA CO I DLACZEGO...o czym niebawem !

Pan ex. dyrektor Kaczmarczyk udał się więc do...Pana Adama Wasiak Dyrektora Generalnego LP i ...wyżalił się na to wszystko, po czym Pan Wasiak zatrudnił go w INSPEKCJI DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!

Ciekawe czy jako specjalista od stref ochronnych ptaków drapieżnych...???!

CIEKAWE CZY BĘDZIE MIAŁ 1% SZANSY JAKO INSPEKTOR...kontrolować SZRAMKĘ ??! Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JAK MYŚLICIE CZY ISTNIEJE NAGRANIE Z TEJ ROZMOWY KACZMARCZYK-WASIAK W SIEDZIBIE DYREKCJI GENERALNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH ...i czy wszyscy zainteresowani o tym wiedzą ???! sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk


PS.

NIEDAWNO tenże sam Jan SZRAMKA wyrzucił ze stanowiska nadleśniczego nadleśnictwa CEWICE za ,,aferę,, związaną z handlem żwiru przez jednego z leśniczych tegoż nadleśnictwa...którą nomen omen ów nadleśniczy BARDZO SKUTECZNIE I POZYTYWNIE DLA LASÓW PAŃSTWOWYCH ZAŁATWIŁ ZGODNIE Z PRAWEM !!!

Czego więc szuka w Cewicach już dyr. RDLP Gdańsk SZRAMKA ??!

OBSERWUJĘ TEN TEMAT BARDZO UWAŻNIE i wiem,że koło tego stanowiska ,,tupie,, jak za WYJĄTKOWĄ POTRZEBĄ ...bohater bardzo wielu tekstów na moim poprzednim blogu www.pigipedia.blog.com (PO)Lesie niejaki ADAM NOWAK!

TEN SAM, KTÓRY KILKA LAT TEMU W CEWICACH W OBECNOŚCI ŚWIADKA NAMAWIAŁ MNIE DO ZBIERANIA KWITÓW I WSZELKIEGO RODZAJU FAŁSZERSTW NA ANDRZEJA MODRZEJEWSKIEGO – DYREKTORA RDLP SZCZECINEK !

NOWAK TO TEN SAM, KTÓRY NACHLANY JAK POSPOLITA ŚWINIA WÓDĄ PODCZAS ZEBRANIA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH ...STRASZYŁ W PEWNYM POKOJU POBICIEM I ,,ZAŁATWIENIEM,, KILKU ZWIĄZKOWCÓW TYLKO ZA TO,ŻE POPIERAJĄ KILKA OSÓB NIE ZWIĄZANYCH Z ...PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ W LASACH A Z PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

NOWAK TO KOLEŚ ZWIĄZKOWIEC TAKICH OSZOŁOMÓW TAMTEGO OKRESU JAK FAŁSZERSKI DUET FALIŃSKI-ŁOKIETKO, CZY NAWET MARIAN PIGAN (...dzięki Donaldowi Tusk – o zgrozo Dyrektor Generalny LP!!!), który mnie i moich wielu kolegów leśników namawiał wraz z OBECNYM DYREKTOREM RDLP SZCZECINEK Sławomirem Cichoń do ...ROZWALENIE ÓWCZESNYCH STRUKTUR ZWIĄZKU ,,SOLIDARNOŚĆ,, OD WEWNĄTRZ !!!!!!!!!!!!!

NOWAK podczas owej ,,ruchawki,,kadrowej jaką W SWOIM STARYM STYLU CZYNI TERAZ W LASACH RDLP GDAŃSK Jan Szramka....regularnie ,,tupie,, w swoim interesie zatrudnienia go w lasach gdańskich (...np; jako nadleśniczy w Cewicach – gdzie POLITYCZNIE załatwił sobie z Piganem fuchę UWAGA !!!...trzeciego inżyniera nadzoru ds. lasów prywatnych!).

Został w to ,,zaangażowany,, pewien senator ...KLEjący mniej czy bardziej świadomie POLITYCZNE ŁAJNO W LASACH PAŃSTWOWYCH RDLP GDAŃSK pod przywództwem oczywiście Pana dyrektora Jana SZRAMKA !

ATMOSFERY TEGO ,,BADZIEWIA,, NIE WYTRZYMUJĄ NAWET DĘBY WOLNOŚCI...które w lasach gdańskich miały być symbolem ,,25 lecia TRANSFORMACJI ustrojowej,, w Polsce !!!

NIESTETY TRANSFORMACJI W GDAŃSKICH LASACH NIE MA I NIE BYŁO...JEST DNO W DNIE I DWIE BECZKI MUŁU !!!

To zapewne widzący to i doświadczający tego syfu już ex. Nadleśniczy z Cewic zwolniony z pracy przez Jana SZRAMKA ...poprosił NA WŁASNE ŻYCZENIE o stanowisko LEŚNICZEGO w Nadleśnictwie Lębork – gdzie będzie miał z dala od OSZOŁOMÓW !!!!!!!!!!!!!!!

Jak sami widzicie są jeszcze w Lasach Państwowych LUDZIE-LEŚNICY HONORU...i broń Bożę nie myślę tu o RDLP Gdańsk 

INFO NA ZAKOŃCZENIE; powyższy tekst jest dopiero ZAGAJENIEM  na temat RDLP Gdańsk i wpadek z nim związanych ...oraz KRĘTACTWA I UKŁADÓW JAKICH JEDYNIE W GALAKTYCE A NIE NA ZIEMI SZUKAĆ ZE ŚWIECĄ...

               ...a ja chociażby tylko ze świecą ZNAJDĘ WSZYSTKO !!!